Bytové doplňky do kuchyně

3. únor 2011  komentáře (0) Reklama

Vždycky jsem chtěla bydlet v hezkém, světlém bytě, s vkusným a moderním interiérem. S přítelem jsme sehnali naprosto úžasný byt, přesně podle mých představ. Při nutné renovaci jsme se rozhodovali o nové kuchyňské lince. Vybírali jsme mezi dřevěným dekorem a čistě bílou. Po dlouhém rozhodování jsme se přiklonili k bílé, ovšem brzy jsem rozhodnutí litovala. Bílá kuchyň byla nudná, neveselá a působila takovým univerzálním, nemocničním dojmem. K tomu přispívala ještě bílá pohovka, kterou jsme měli na jedné straně stolu místo dvou židlí.

Bytové doplňky do kuchyněBytové doplňky do kuchyně

Bytové doplňky pro krásnější domov

Protože jsem nechtěla přidělávat příteli potíže s reklamací celé kuchyňské linky, což by zahrnovalo i její demontáž. Na doporučení kamarádky, které jsem se svěřila, jsem chtěla vyzkoušet nějaké barevné doplňky, hlavně bytový textil, protože jsem si říkala, že by mohl kuchyni hezky rozzářit. Kamarádka mi také doporučila internetový obchod 4home.cz. Byla jsem z něj naprosto nadšená. Našla jsem tu prakticky vše, co jsem hledala, přehledně rozdělené do kategorií jako kuchyně, bytový textil, bytové doplňky, zahrada a květiny a další.

Internetové obchody přináší skvělé zboží

Po chvíli procházení webu jsem měla objednány vínové polštářky a přehoz na sedačku, vínovou keramickou jídelní soupravu, našla jsem tu i skvělý tyčový mixér, který teď při pečení skoro nedám z ruky. Přiobjednala jsem si ocelový stojan na kořenky a rovnou jsem si objednala i záclony a vínové závěsy. Už jsem chtěla končit a odeslat objednávku, ale našla jsem ještě úžasné mikroutěrky a ručníky. Když už jsem byla v ráži, přibrala jsem si i krásné pruhované povlečení. Vše jsem si objednala a čekala jsem na dodání.

Kuchyně změněná k nepoznání

Za pár dní bylo vše doma. Když přišel přítel z práce, nejdříve naši kuchyň vůbec nemohl poznat. Je tu teď mnohem útulněji, barvy místnost hodně rozveselily. Na 4home.cz teď nedám vůbec dopustit, pravidelně kontroluji, co mají nového a jak mě něco zaujme, tak objednávám.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Praktické i vtipné doplňky a potřeby do domácnosti

Praktické i vtipné doplňky a potřeby do domácnosti

Co by nemělo chybět v žádné domácí kuchyni? Tak především nezbytné kuchyňské potřeby a spotřebiče, bez nichž se neobejdete během přípravy jídel a stolování. Jejich výčet by byl poměrně rozsáhlý, spotřebičů a potřeb do kuchyně je dnes opravdu přehršel

Inspirace (nejen) do kuchyně v romantickém stylu

Inspirace (nejen) do kuchyně v romantickém stylu

Přemýšlíte, čím oživit Vaši kuchyň a jídelnu? Pokud máte rádi romantiku, venkov a dávné časy, mohl by Vás oslovit skandinávský vintage styl a jeho bytové doplňky. Interiéry zařízené ve vintage stylu působí velice vlídně, útulně a zabydleně.


Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Pokud se vám zdá, že je vaše kuchyně již zastaralá a potřebovala by kompletně zmodernizovat, stačí se obrátit na specializované firmy, které vám vypracují návrh kuchyně na míru. To přináší několik zásadních výhod.

Interiérové řešení kuchyně

Interiérové řešení kuchyně

Kuchyně jednoznačně patří mezi místnosti, které z hlediska tvoří základ jakéhokoli bydlení. Chcete-li se cítit skutečně příjemně, pak si na kuchyni jistě dáte ze všech pohledů záležet. Pokud dnes chcete, máte možnost mít kuchyni od profesionálů.