Dobrý digestoř do kuchyně

3. květen 2012  komentáře (0) Reklama

Každá kuchyně potřebují kvalitní digestoř, který bude odvádět nežádoucí pachy, které při vaření vznikají. Vybrat si můžete mezi dvěma typy digestořů. Jeden se nazývá odtahový a vede výpary přímo ven. Druhým typem je recirkulační digestoř, který vzduch čístí skrze uhlíkový filtr.

Dobrý digestoř do kuchyněDobrý digestoř do kuchyně

Odtahové digestoře fungují dobře především v rodinných domech, které mají vlastní komín. Jsou nevhodné do panelových a cihlových bytových domů. Zde se dává přednost recirkulačním digestořům, které vracejí vyčištěný vzduch zpět do místnosti. Další možností je vložit do digestoře tukový filtr, který zachycuje mastnotu v páře.

Pokud si chcete koupit digestoř, zjistěte si především, jaký má výkon, a jak je hlučný. Určitě nechcete mít v kuchyni zbytečný hluk, nikdy by neměl překročit hranici 40 dB. Některé digestoře již oplývají moderní technologií zvanou Deep Silence, díky které o novém digestoři nebudete ani vědět.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Pokud se vám zdá, že je vaše kuchyně již zastaralá a potřebovala by kompletně zmodernizovat, stačí se obrátit na specializované firmy, které vám vypracují návrh kuchyně na míru. To přináší několik zásadních výhod.

Interiérové řešení kuchyně

Interiérové řešení kuchyně

Kuchyně jednoznačně patří mezi místnosti, které z hlediska tvoří základ jakéhokoli bydlení. Chcete-li se cítit skutečně příjemně, pak si na kuchyni jistě dáte ze všech pohledů záležet. Pokud dnes chcete, máte možnost mít kuchyni od profesionálů.


Řecká kuchyně

Řecká kuchyně

Řecko, oblíbená turistická destinace, kterou volí mnoho turistů jako last minute zájezdy, je vedle své bohaté historie proslulé i svými pokrmy a nápoji. Stačí vzpomenout proslavené řecké tzaziky nebo metaxu. Není to však zdaleka všechno. Jako mnohé jiné pro středoevropana exotické národy i Řekové si…

Thajská kuchyně

Thajská kuchyně

Thajská kuchyně je jednou z nejvyhledávanějších a nejvyhlášenějších ze všech národních kuchyní. Podobně jako ve všech oblastech života v Thajsku i za jídlem je třeba hledat něco více, nejedná se pouze o, lidově řečeno, naplnění břicha, ale jídlo a jeho příprava má blízko k filozofii. Přičemž vůdčí m…