FlavorWave Turbo - užitečný pomocník

3. únor 2010  komentáře (0) Reklama

Je pro vás důležitý zdravý životní styl? Cítíte se rádi krásní a zdraví? Potom je pro vás ani zdravá strava není neznámou. Dnes již dokážeme, aby zdravá jídla byla zároveň chutná. Chce to jen to správné vybavení.

FlavorWave Turbo - užitečný pomocníkFlavorWave Turbo - užitečný pomocník

Moderní kuchyně, to dnes není jenom extravagantní design, vestavěná lednice a myčka. Je to spousta drobných „vychytávek,“ díky kterým dokážete připravit pokrmy pohodlněji, rychleji a hlavně zdravěji.

Pánev, gril a mikrovlnná trouba v jednom!

Typickým příkladem je přístroj FlavorWave Turbo od firmy TopShop.  Tento praktický pomocník v sobě kombinuje troubu, pánev, gril a mikrovlnnou troubu. Díky unikátní technologii v ní jídlo připravíte za zlomek normálního času a s použitím nesrovnatelně menšího množství tuku.

Turbo nejprve halogenovými paprsky ožehne jídlo na povrchu, takže dostane krásně zlatavou barvu a všechna šťáva zůstane uvnitř. Potom jídlo prohřejí infračervené vlny (tato technologie se používá v těch nejlepších hotelích). Celý proces probíhá rovnoměrně díky ventilátoru, který zároveň žene veškerý tuk na dno nádoby.

Pokud si rádi pochutnáte na chlebu, ale nebaví vás pořád ty samé druhy, je pro vás určen Bread Maker. Nejen že si díky této domácí pekárně každý den můžete dopřát jiný druh chleba, můžete si navolit i velikost bochníku, barvu kůrky i přesně stanovit čas, kdy bude chléb hotový.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Kuchyně ve stylu Feng Shui

Kuchyně ve stylu Feng Shui

Kuchyně je pro většinu lidí srdcem domova. V posledních letech však doznaly trendy zařizování kuchyně mnoha změn. Kuchyně jsou dnes vzdušnější, užívají se výraznější barvy, velký důraz se klade na účelnost a praktičnost. Jak tedy kuchyň správně zařídit? Třeba si pořiďte nějaké dárky do kuchyně.

Vybíráme tyčový mixér

Vybíráme tyčový mixér

Tyčový mixér, stále oblíbenější pomocník v kuchyni, má několik zásadních předností, z nichž asi největší je možnost snadného ovládání. Již z názvu mixéru totiž vyplývá, že se jedná o ruční tyčový mixér , který je díky svojí tyčové konstrukci snadno uchopitelný.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!