Gastro zařízení

13. září 2011  komentáře (0) Reklama

Potřebujete zrealizovat jakoukoliv kuchyň? V tom případě se obraťte na odborníky v tomto oboru a tím je zajisté společnost MAVA spol. s.r.o., která byla založena již v roce 1991. Od té doby působí na našem trhu a to přímo v oblasti gastronomie. Jejich posláním a hlavně cílem je komplexní řešení při všech stravovacích zařízeních, jako jsou hotely, restaurace, školní kuchyně, nemocnice, závodní stravování a zařízení v oboru prádelenských provozů a technologií.

Gastro zařízeníGastro zařízení

Jejich certifikáty je opravňují pro realizace kuchyní . V jejich nabídkovém repertoáru může každý najít takové služby, jako je například montáž kuchyňských zařízení, jiné dodávky včetně revizí a zaškolení obsluhy. Za samozřejmost se považuje záruční a pozáruční servis a provádí se pro realizované dodávky i preventivní servisní služby.

Máte zájem o tyto vynikající služby? Potom byste měli vědět, že hlavním partnerem této firmy je společnost Elektrolux, který je považován za největšího světového výrobce gastronomické technologie, která je velmi populární i u nás. Právě výrobky této společnosti se využívají pro realizace kuchyní . V jejich repertoáru můžete najít takové vynikající věci, jako jsou veškeré přípravné stroje a strojky, nerezový nábytek a veškeré vybavení, myčky, chladničky a spousta dalších, nezbytných produktů, které jsou běžným vybavením gastronomických zařízení.

Jakákoliv realizace kuchyní je pro tyto odborníky ve svém oboru naprostou samozřejmostí. Podívejte se proto na jejich webové stránky a využijte jejich vysoce profesionálních služeb, do kterých spadá i návrh vhodného typu gastro provozu. Na úkor toho vám prodají vše, co potřebujete pro provoz vaší kuchyně.

Zajímá vás tato vynikající nabídka? V tom případě se podívejte na webové stránky této vskutku vynikající společnosti a objednejte si jejich perfektní a naprosto profesionální služby. Nechte si zrealizovat svoji kuchyň.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Realizace kuchyní

Realizace kuchyní

Potřebujete navrhnout a po té i zrealizovat vaši kuchyň? Žádný problém pro společnost MAVA spol. s.r.o., která realizace kuchyní dělá.

Bydlení v Praze: ceny a počet bytů k pronájmu nebo prodeji

Bydlení v Praze: ceny a počet bytů k pronájmu nebo prodeji

Do Prahy, hlavního města České republiky, se neustále stěhují noví lidé. Je to logické, Praha je jednoznačně nejatraktivnější lokalitou k bydlení v celé ČR. Jak je to však s nabídkou volných nemovitostí a jaké jsou ceny za bydlení?


Využití meteostanice v kuchyni

Využití meteostanice v kuchyni

Domácí metostanice můžeme využít prakticky v celém našem bytě, ale nejlepší umístění bychom přeci jen našli v kuchyni. Toto místo bychom měli volit hlavně z toho důvodu, že v kuchyni trávíme čas ráno před snídaní. V tento okamžik je nejlepší zjistit, jaké počasí nás čeká. Domácí meteostanice bycho…

Kde můžete najít to nejlepší bydlení?

Kde můžete najít to nejlepší bydlení?

Novostavby Praha vás jistě ohromí. V případě, že hledáte i vy bydlení v Praze, ale bohužel jste ještě nenašli to, co by vyhovovalo všem vašim představám, pak se jistě podívejte na internetové stránky erealitypraha.cz.