Grilování v kuchyni i mimo ni

5. srpen 2010  komentáře (0) Reklama

Najdeme velkou spoustu lidí, kteří si myslí, že s koupí panelákového bytu skončily jejich radovánky spojené s příjemným venkovním posezením spojeným s grilováním! Jediný problém je ovšem v jejich nevědomosti o tom, že grilování rozhodně není procesem, který by nějakým způsobem nutně musel obtěžovat lidi kolem nich. Záleží ovšem na tom, jaký způsob grilování tito lidé zvolí.

Grilování v kuchyni i mimo niGrilování v kuchyni i mimo ni

Grily na dřevěné uhlí

Klasikou se jeví hlavně standardní grily na dřevěné uhlí. Ty ovšem na balkoně většinou neposlouží. Tolerance lidí bydlících v sousedství musí být poměrně velká. Pokud ovšem lidé bydlí v přízemí a jejich balkon je osamocený, tak rozhodně není co řešit a grilování na dřevěném uhlí je možné! Velmi dobré jsou pro grilování také velké terasy. Ostatně spousta restaurací v současné době disponuje velkými terasami, na kterých si lze postavit některý z typů grilů a začít s grilováním.

Elektrické a plynové grily

Na balkon do panelového domu se nejvíce hodí elektrické a plynové grily. V prvním případě je možné jednoduše zapojit gril do elektrické sítě a začít s grilováním. Výhřevnost takového grilu je skvělá a za pár desítek vteřin bude rozžhavený. Grilování na dřevěném uhlí toto mnohdy zajistit nemůže, jelikož je třeba samotné dřevěné uhlí rozžhavit, což se děje buď pomocí horkovzdušné pistole anebo pouhým čekáním. Plynové grily mají tu výhodu, že je lze využít i v místech, která nedisponují zásuvkami. Ke grilování na tomto typu grilu stačí pouhá menší plynová láhev a můžete začít!

Grilovat můžeme i zeleninu

Plynové i elektrické grily lze volit i v menších provedeních, takže na balkoně zaberou velmi malý prostor. Bude tak možné u grilu klidně posedět a uspořádat v jeho blízkosti ochutnávku připravovaného jídla. Na obou typech grilů se dá grilovat prakticky všechno, na co si vůbec člověk vzpomene! Základem je pochopitelně maso, ale není problém ugrilovat i zeleninu a sýry!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Zahradní grily a grilování v interiéru

Zahradní grily a grilování v interiéru

Zahradní grilování je jednou z nejčastějších aktivit v letních měsících. Zpříjemní Vám posezení s přáteli na zahradě, rodinou akci nebo strávený čas na terase a balkoně. Stačí si jen vybrat ze tří druhů grilování tzn. grilování na dřevěném uhlí, grilování na plynovém grilu nebo grilování na elektric…

Ventilátory v kuchyni

Ventilátory v kuchyni

Společnost HACO nabízí hned několik různých druhů větracích mřížek. Sortiment těchto produktů je velmi široký a rozdělit se dá například podle materiálu, z něhož jsou tyto větrací mřížky vyrobeny.


Realizace kuchyní

Realizace kuchyní

Potřebujete navrhnout a po té i zrealizovat vaši kuchyň? Žádný problém pro společnost MAVA spol. s.r.o., která realizace kuchyní dělá.

Velikonoce v kuchyni

Velikonoce v kuchyni

V našich končinám jsou Velikonoce velmi tradičním svátkem a většina domácností dodržuje stejné zvyky a tradice. Samozřejmostí je vždy beránek, spousta malovaných vajíček a sladkostí. Půst se v dnešní době dodržuje pouzde v katolických rodinách.