Instalace vestavěné skříně je jednoduchou záležitostí

30. srpen 2013  komentáře (0) Reklama

Vestavěné skříně jsou moderním řešením, které je možné využít prakticky ve všech místnostech vaší domácnosti. Pokud probíhá kupříkladu zařizování obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně na míru, stojí za to uvažovat právě nad volbou vestavěných skříní. Ty interiéru dodají příjemný a celistvý vzhled. Zároveň poskytnou také dostatek prostoru pro ukládání nejrůznějších věcí.

Instalace vestavěné skříně je jednoduchou záležitostíInstalace vestavěné skříně je jednoduchou záležitostí

Jejich instalace je přitom vcelku jednoduchou záležitostí, kterou zvládne každý trochu šikovný jedinec.

A v případě, že se něj zrovna nepovažujete, lze si realizaci vestavěné skříně objednat u některé ze specializovaných firem.

Vestavěné skříně a kuchyně na míru dělá kupříkladu společnost JN Interier.

Nezbytné kroky, které je potřeba při instalaci vestavěné skříně provést

Před instalací vestavěné skříně je důležité si nejprve pečlivě zaměřit prostor, v níž se skříň bude nacházet. U tohoto typu skříní je výhoda, že můžete využít celý prostor, ode zdi ke zdi. V interiéru tak využijete mnohem více místa než v případě, že byste do stejného prostoru dali klasickou volně stojící skříň.

Díky tomu, že vestavěné skříně maximálně zapadnou do prostoru, hodí se i do malých bytů. I v pokoji o malých rozměrech se tak dá vytvořit dostatečně velké místo k uskladnění.

Před tím, než provedete realizaci vestavěné skříně, je dobré si kromě změření prostoru nakreslit také alespoň stručný plánek toho, jak bude skříň do místnosti zasazena.

Plánek vám pak pomůže lépe si ujasnit, jaké rozměry by skříň měla mít, zejména co se týče šířky a výšky.

Dále si také promyslete materiál, z něhož vestavěná skříň bude vyhotovena. Lze použít klasické dřevo, dřevotřísku, na dveře je pak pěkné instalovat tenké sklo, které pokryjete ochrannou fólií. Ta zabrání jeho případnému vysypání.

Inspirace realizovaných projektů firmy JN Interier

Jak jsem již v úvodu zmínil, vestavěné skříně do interiérů realizuje společnost JN Interier. Ta se specializuje hlavně na kuchyně na míru.

Pro lepší představu si prohlédněte jednotlivé fotogalerie kuchyní, které má na svých webových stránkách.

Foto: jninterier.cz

-sad-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Pokud se vám zdá, že je vaše kuchyně již zastaralá a potřebovala by kompletně zmodernizovat, stačí se obrátit na specializované firmy, které vám vypracují návrh kuchyně na míru. To přináší několik zásadních výhod.

Jaké varianty vnitřních dveří jsou vhodné do kuchyně?

Jaké varianty vnitřních dveří jsou vhodné do kuchyně?

Při výběru vnitřních dveří do vaší domácnosti musíte zohlednit několik faktorů. Zdaleka ne všechny varianty jsou totiž pro oddělení jednotlivých místností vhodné. Platí to také pro dveře do kuchyně.


Výběr titanové pánve

Výběr titanové pánve

Jestliže si myslíte, že výběr titanové pánve je jednoduchou záležitostí, tak vězte, že tomu tak být rozhodně nemusí. Na trhu najdeme hned několik druhů pánví. Jako příklad bychom mohli uvést třeba pánev keramickou, teflonovou, mikro-keramickou, uhlíkovou anebo diamantovou-keramickou.

Kuchyně a regály v ní

Kuchyně a regály v ní

Regály dovedou vytvořit přehlednější prostředí všude tam, kde si je namontujeme. Proto se ani nneí čemu divit, že si postupně nachází své místo i v kuchyni, kde je vše spíše o přehledu. Dokonalost tohoto prostoru nám dává za pravdu, že právě tento trend je správný. Určitě se tak nebojte regály použí…