Jídelní servis od předních výrobců se vyplatí

30. červenec 2013  komentáře (0) Reklama

Sháníte špičkové jídelní servisy, které budou ozdobou Vaší kuchyně a jídelny? Vhodným řešením jsou pochopitelně produkty od léty prověřených výrobců, jež jsou jednoznačnou zárukou kvality. O které že se to ale vlastně jedná? No, rozhodně jich není málo…

Jídelní servis od předních výrobců se vyplatíJídelní servis od předních výrobců se vyplatí

Jídelní servis patří bezpochyby k tomu nejzákladnějšímu vybavení každé domácnosti. Tak jako všude, však lze i v této oblasti nalézt výrobky lepší a horší, proto byste měli být při jeho výběru obezřetní. Faktem ale zůstává, že aktuálně můžete najít mnoho prvotřídních výrobců jídelních servisů, takže často narazíte na skutečně špičkové kousky, tedy takové, které ideálně snoubí praktickou a estetickou stránku.

Jídelní servisy – vyzkoušejte ASA Selection, nebo Broste

Na první pohled pochopitelně sami poznáte, zda se Vám ten který jídelní servis líbí, jak ale zjistit, že se skutečně jedná o kvalitní produkty? Můžete se kupříkladu orientovat podle značek. Na tomto místě bychom Vám přitom chtěli doporučit jídelní servisy od ASA Selection a Broste, samozřejmě ale netvrdíme, že neexistuje obrovské množství dalších výtečných výrobců.

Společnost ASA Selection však patří mezi výrobci jídelních servisů ke zvučným jménům, a to nejen díky kvalitě svých výrobků. Na trh totiž navíc dodává pestrý sortiment, a to od výrobků klasického vzezření až po velice atypické soupravy. Jistě si tedy vyberte. Tak například jídelní servis Cuba Marone z přírodní kameniny Vás svým designem zřejmě upoutá již při prvním „setkání“.

Dánská firma Broste pak bezpochyby rovněž dostane mnoho lidí. Objevte tedy překrásný severský design v mnoha tvarech a barevných provedeních, který přinášejí jídelní soupravy Broste . S největší pravděpodobností také propadnete jejich kouzlu, tak jako se to stalo velkému množství lidí před Vámi.

Pořiďte si i Vy špičkové jídelní servisy

Jídelní servisy mají mnoho funkcí, možná více, než by se mohlo zdát. Dezertní, mělké a hluboké talíře, misky, hrnky a šálky, cukřenky, mléčenky, etažéry nebo dózy jsou totiž nejen praktickým prostředkem pro servírování a konzumaci nejrůznějších pokrmů. Důležitá je také jejich estetická složka, neboť ta výrazným dílem přispívá k té správné kultuře stolování.

Snídaně, rodinné obědy a večeře tak mohou mít se špičkovými jídelními servisy neopakovatelnou atmosféru, přičemž se zároveň jedná o trvalý dekorační prvek interiéru. Vyberte si proto jídelní servis z keramiky, nerezu, porcelánu, proutí či skla, z mnoha tvarů, barev i velikostí, a to od předních výrobců. Garantujeme Vám, že si jednotlivá jídla užijete daleko více. A pokud rádi zvete své známé na návštěvy spojené s gurmánstvím, jídelní servisy se snadnou mohou stát předmětem obdivu i častým tématem hovoru, stejně jako Vaše kulinářské umění.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Vybavení do kuchyně a jídelny: jídelní stoly a židle

Vybavení do kuchyně a jídelny: jídelní stoly a židle

Abyste se nemuseli doma stravovat někde na gauči nebo v křesle, je samozřejmě nezbytné pořídit si jídelní stůl a k němu také vhodné jídelní židle. Ve větších domácnostech se pro jídelní sety obvykle používá speciální místnost, jídelna, v menších bytech a domech si musíte vystačit s tím, že jídelní ž…

Pohodlí doma i na zahradě

Pohodlí doma i na zahradě

Přemýšlíte o tom, že si pořídíte rodinný dům, ve kterém se budete cítit dobře, pohodlně a prostě jako doma? Potom se určitě budete zamyslet nejen nad jeho celkovým řešením, ale nad vybavením domu i jeho zahrady.


Porcelán v moderní kuchyni

Porcelán v moderní kuchyni

Když se řekne slovo porcelán, tak se mnohým vybaví různé druhy nádobí a pomůcek do kuchyně. Je pravdou, že porcelán se využívá hlavně na výrobu různých hrnků, talířů a misek, nicméně je třeba říct, že je z něj vyrobeno také obrovské množství rozličných dekorativních předmětů, o jejichž existenci ani…

Vybíráme ledničku

Vybíráme ledničku

Ať chceme, nebo ne, ledničku v domácnosti potřebujeme. Prakticky každý si ji musí pořídit a život bez ní by byl již v současné moderní době prakticky nepředstavitelný. Vybrat si ale tu pravou v záplavě různých modelů není mnohdy až tolik jednoduché. Podívejme se tedy na základní faktory, které by mě…