Kominictví Plzeň: Vložkování komínů, revize a další služby zajistí kominictví Hacaperka

28. květen 2015  komentáře (0) Reklama

Už několik let má každý majitel povinnost nechat si pravidelně, to znamená alespoň jednou do roka, kontrolovat komín. Kontrola a revize komínu slouží jako preventivní opatření, kterým se vyhnete případnému riziku vzniku požáru. Předejdete tím také následné nákladné opravě, jež se může vyšplhat klidně i na desítky tisíc korun. Za kontrolu komínu přitom zaplatíte řádově pouze stokoruny. Spolehlivé služby vám nabízí firma Hacaperka – kominictví Plzeň.

Kominictví Plzeň: Vložkování komínů, revize a další služby zajistí kominictví HacaperkaKominictví Plzeň: Vložkování komínů, revize a další služby zajistí kominictví Hacaperka

Firma poskytuje komplexní služby. Provádí nejen opravy a revize komínů v Plzni a celém Plzeňském kraji. Kontaktuje ji i v případě, že sháníte někoho, kdo je schopen provést odborné vložkování komínu v Plzni.

Vložkování – nedílná součást rekonstrukce komínu

Vložkování komínu je poměrně zásadní činností. Vždy je nutné, aby ji prováděl zkušený odborník, který má na činnost patřičné certifikáty a živnost.

Výměna vložky je důležitá například v okamžiku, kdy už stávající komínový průduch v domě neodpovídá současným právním předpisům. Většinou se provádí i tehdy, přecházíte-li na jiný druh paliva, případně si pořídíte nový kotel apod. V neposlední řadě se pak vložkování doporučuje ve chvíli, kdy komín špatně táhne. Na základě odborné revize vám kominík doporučují správný postup, jak vše uvést do správného stavu.

Firma Hacaperka má bohaté zkušenosti. Svědčí o tom i pozitivní recenze na vložkování a další činnosti, které provádí. Působí nejen v Plzni, jejích služeb využijí i ti z vás, kteří mají nemovitost například na Klatovsku. Kontakt na pobočku v Klatovech naleznete zde.

Firma používá komínové systémy Schiedel

Při stavbě či rekonstrukci komínů firma využívá moderních materiálů od německého výrobce Schiedel. Komínové systémy Schiedel ostatně využívají kominické firmy po celé Evropě. Vyrábějí se v keramických, plastových i nerezových variantách, jsou tudíž vhodné pro všechny druhy komínů. Díky vysoké kvalitě na ně platí dlouholetá záruka, která dosahuje až 30 let.

Foto: pixabay.com

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Tlakový hrnec Tescoma a další produkty této kvalitní značky

Tlakový hrnec Tescoma a další produkty této kvalitní značky

Rádi vaříte a pečete, krájíte, strouháte, dochucujete... baví vás sledovat směs surovin přeměňující se pod vašima rukama téměř alchymistickým způsobem ve voňavý, lahodný pokrm? Pak jistě oceníte kvalitní kuchyňské náčiní...

Inspirace, jak vymalovat kuchyň: Vhodné barvy do kuchyně

Inspirace, jak vymalovat kuchyň: Vhodné barvy do kuchyně

Kuchyně patří k nejvíce využívaným místnostem ve většině domácností. Není proto divu, že je potřeba se častěji věnovat jejímu vzhledu. Zejména mám na mysli pravidelné malování stěn.


Tip na dobrou pizzu

Tip na dobrou pizzu

Pizza patří k nejoblíbenějším jídlům po celém světě a u nás tomu samozřejmě není jinak. Pravdou ale je, že ne vždy se v restauraci či u rozvozu můžete těšit na skutečně dobrou pizzu, která ctí tradiční italské receptury. Právě proto pro vás mám tip.

Gastro zařízení

Gastro zařízení

Potřebujete zrealizovat jakoukoliv kuchyň? V tom případě se obraťte na odborníky v tomto oboru a tím je zajisté společnost MAVA spol. s.r.o., která byla založena již v roce 1991.