Letní kuchyně na zahradě - vaříme na zahradním grilu

19. červenec 2011  komentáře (0) Reklama

Při krásném počasí, které v těchto měsících převažuje, není nad příjemné posezení na zahradě před domem. Abychom si atmosféru při sezení s přáteli či rodinou pořádně užili, je dobré mít po ruce kvalitní zahradní grily. Díky nim můžeme připravit chutná jídla a nemusíme se tak s vařením trápit v domácí kuchyni.

Letní kuchyně na zahradě - vaříme na zahradním griluLetní kuchyně na zahradě - vaříme na zahradním grilu

Zahradní grily na dřevěné uhlí

Zahradní grily mohou mít několik podob. Asi nejvyužívanějšími jsou klasické zahradní grily na dřevěné uhlí. Ty mají tu výhodu, že jídla na nich připravená mají možná vůbec nejlepší chuť. U zahradních grilů na dřevo či dřevěné uhlí je však potřeba počítat s delší dobou zatápění, nejlépe až hodinu před tím, než plánujeme začít se samotným grilováním masa, zeleniny a dalších potravin.

Plynové a elektrické grily

Oproti tomu plynové nebo elektrické grily jsou na spuštění mnohem rychlejší. Někdo však může namítat, že tyto grily nedokáží připravit jídlo s takovým aroma jako grily na dřevěné uhlí. Záleží samozřejmě na zkušenostech a také přístupu každého jedince. Kvalitní elektrické a plynové grily rozhodně lze řadit mezi výrobky, které se na domácí zahradu hodí opravdu skvěle.

Zahradní grily od Mountfield

Zahradní grily nabízí kupříkladu společnost Mountfield, která je předním výrobcem a prodejcem zahradního nářadí a dalších produktů, které na zahradě lze využít, jako právě například grily. Předností zahradních grilů od společnosti Mountfield je jednoduchost ovládání, perfektní design a zejména pak kvalitní nerezový materiál, z něhož se zahradní grily vyrábějí. V nabídce společnosti najdete jak zahradní grily na dřevěné uhlí, tak i moderní plynové grily, samozřejmostí je pak prodej příslušenství ke grilům, jako jsou různé rošty, jehlice, dřevěné uhlí na gril či třeba steakové příbory.

Dokud venku panuje alespoň trochu příjemné počasí, je grilování na zahradě o víkendech či ve volných dnech opravdu skvělou záležitostí. Při zábavě si v klidu a pohodlí dokážete udělat fantastické pochutiny, které oblaží Váš žaludek na dlouhou dobu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Letní vaření venku? Stačí vám ohniště přenosné snadno a rychle

Letní vaření venku? Stačí vám ohniště přenosné snadno a rychle

Proč vařit doma, když si během příjemně teplých letních večerů můžete udělat chutné jídlo na zahradě, na čerstvém vzduchu? Pokud máte vlastní zahrádku, případně třeba alespoň terasu nebo prostornější balkon, uvaříte si velmi jednoduše. Stačí k tomu m

Vaříme zdravě na titanovém nádobí

Vaříme zdravě na titanovém nádobí

Kdo z nás by nechtěl omezit čas, strávený v kuchyni na minimum? Ovšem, jakmile se připravuje oběd či večeře pro celou rodinu, doba strávená v kuchyni se pěkně protáhne. Existuje ale možnost, jak čas, který stojíme u plotny zkrátit a ještě vařit chutně a zdravě.


Pohodlí doma i na zahradě

Pohodlí doma i na zahradě

Přemýšlíte o tom, že si pořídíte rodinný dům, ve kterém se budete cítit dobře, pohodlně a prostě jako doma? Potom se určitě budete zamyslet nejen nad jeho celkovým řešením, ale nad vybavením domu i jeho zahrady.

Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Pokud se vám zdá, že je vaše kuchyně již zastaralá a potřebovala by kompletně zmodernizovat, stačí se obrátit na specializované firmy, které vám vypracují návrh kuchyně na míru. To přináší několik zásadních výhod.