Letní vaření venku? Stačí vám ohniště přenosné snadno a rychle

4. červenec 2014  komentáře (0) Reklama

Proč vařit doma, když si během příjemně teplých letních večerů můžete udělat chutné jídlo na zahradě, na čerstvém vzduchu? Pokud máte vlastní zahrádku, případně třeba alespoň terasu nebo prostornější balkon, uvaříte si velmi jednoduše. Stačí k tomu mít mobilní ohniště.

Letní vaření venku? Stačí vám ohniště přenosné snadno a rychleLetní vaření venku? Stačí vám ohniště přenosné snadno a rychle

Kde se dá mobilní ohniště využít?

Ohniště přenosné je praktickým doplňkem pro letní dny. Do značné míry dokáže nahradit klasický krb nebo venkovní gril. Díky tomu, že má malé rozměry, dá se použít na spoustě míst – ve venkovním prostoru zahrady, na balkoně či terase domu, některé typy dokonce i přímo v interiéru domácnosti.

Co v něm uděláte za pochoutky?

A jaké pokrmy si na přenosném ohništi můžete udělat? Od opečených vuřtů, přes grilované klobásky až třeba po zeleninku, brambory atd.

Jak vybrat otevřené ohniště?

Při výběru ohniště si pouze dejte pozor na to, aby bylo schopno zajistit bezpečný oheň, který nebude mít šanci se rozšířit mimo něj. Ideální je, pokud zvolíte variantu s uzavíratelným poklopem. K ohništi se také dá dokoupit rošt, díky němuž na něm pak můžete i grilovat .

Co takhle krb na biolíh?

Alternativou ke grilu a mobilnímu ohništi je krb. Ekologickým řešením je pak krb na biolíh, který je zcela bezpečný, nevydává žádný zápach, snadno se čistí a má i mnoho dalších výhod. I proto se dá bez problémů použít i tehdy, máte-li na zahradě během akce párty stan.

Letní venkovní vaření má své kouzlo. Připravíte si díky němu pokrmy, které jinak po celý zbytek roku neokusíte. Tak hurá do toho, ať se vaše chuťové buňky dostatečně vyřádí. Díky otevřenému ohništi či ekologickému krbu na biolíh budete moci pořádat skvělé zahradní párty, na které pozvete své přátele, rodinné příslušníky, zkrátka všechny lidi, které máte rádi a na něž si vzpomenete.

Foto: az-impex.eu

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Letní kuchyně na zahradě - vaříme na zahradním grilu

Letní kuchyně na zahradě - vaříme na zahradním grilu

Při krásném počasí, které v těchto měsících převažuje, není nad příjemné posezení na zahradě před domem. Abychom si atmosféru při sezení s přáteli či rodinou pořádně užili, je dobré mít po ruce kvalitní zahradní grily. Díky nim můžeme připravit chutná jídla a nemusíme se tak s vařením trápit v domác…

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Rádi vaříte, a vaše oblíbená pánev dosluhuje? Přemýšlíte, čím jí nahradit? Pak vyzkoušejte pánev titanovou. Titanové nádobí je hitem v současných moderních kuchyních . Jeho technologie umožňuje vařit zdravou a lehkou stravu. Ušetří vám čas i energii.


Skvělé vaření pouze s kvalitním nádobím!

Skvělé vaření pouze s kvalitním nádobím!

Koupě kvalitního nádobí bezesporu patří k vybavování jakékoli moderní kuchyně. Jestliže chcete vsadit na kvalitu, pak je ideální nádobí značky Tescoma. Pod touto značkou se skrývá celá řada hrnců, pánví a jiných typů nádobí, které každopádně usnadní

Internetový obchod

Internetový obchod

V poslední době se dostávají do popředí internetové obchody. Patřili byste rádi mezi ty, kteří takovýto obchod vlastní?