Moderní s kusovými koberci od Vopi

27. březen 2015  komentáře (0) Reklama

Rekonstruujete domácnost a rádi byste také vyměnili koberec ve Vašem obývacím pokoji? Ačkoliv řada domácností má stále častěji v oblibě plovoucí podlahu, koberce se stále mezi zákazníky pohybují na předních místech. Není divu, vždyť koberce představují jednu z nejteplejších pokrývek podlah.

Moderní s kusovými koberci od VopiModerní s kusovými koberci od Vopi

Koberce vytváří pocit útulnost. Kromě toho koberce disponují jedinečnými izolačními vlastnostmi, neboť koberce velmi dobře tlumí hluk. Dnešní moderní vymoženosti umožňují nejen koberec rozprostřít po celé délce podlahy, ale také jej položit například jen pod konferenční stolek. S výběrem toho pravého koberce Vám velmi ráda pomůže internetová prodejna společnosti Vopi, kterou najdete na této webové adrese www.vopi.cz.

Kusové koberce od Vopi jsou vyráběny jak v moderních, tak klasických provedeních. Umístit je tedy můžete jak do extravagantně zařízených domácností, tak do domácností, kde stojí obvyklý typ nábytku.

Koberec by měl nejen splňovat všechny potřebné vlastnosti, ale také by se měl líbit. Do moderně zařízených domácností bez pochyb padne jako ulitý kusový koberec Florida, který se může pyšnit heatsetovou úpravou vlasu, která se nejen dobře udržuje, ale je také velmi příjemný na dotyk. Výška vlasu dosahuje devíti milimetrů.

Tento typ kusového koberce je možné objednat v hnědé, růžové, zelené a oranžové barvě. Potrpíte-li si na jednobarevné koberce, pak byste neměli vynechat prohlédnutí si kusových koberců Paradise.

U Vopi naleznete kusové koberce nápaditých dezénů, barev, velikostí i tvarů. Ty nejkvalitnější kusové koberce jsou vyrobeny z přírodních materiálů. 

Foto: vopi.cz

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Moderní kuchyně značky Oresi

Moderní kuchyně značky Oresi

Kvalitní a přitom cenově dostupné jsou moderní kuchyně značky Oresi. Nemusíte přeci zakvlaitu zbytečně vyhazovat obrovské finannčí prostředky, když vám Oresi nabídne ještě lepší možnosti za nejnižší ceny na trhu.

Regály a jejich uplatnění v moderní kuchyni

Regály a jejich uplatnění v moderní kuchyni

Místa v kuchyních není nikdy tolik, abychom si zde mohli zajásat nad tím, že se nám vše daří tak, jak má. Zvláště pak v panelákových kuchyních se dostáváme do problémů. Ty se však mohou jednoduše řešit, ačkoliv si možná nechceme připustit. Výhodněji řešit prostor v našich kuchyních je prvním předpok…


Moderní vybavení kuchyně

Moderní vybavení kuchyně

Nejmodernější kuchyně jsou skutečně kouzelné a člověk si může vybírat z velkého množství interiérů kuchyně, které se dnes na trhu nabízejí. Pokud chcete mít skutečně moderní a hlavně kvalitní kuchyni, měli byste využít služeb některého ze studií.

Moderní záclony do kuchyně

Moderní záclony do kuchyně

Vždy se snažíme o to, aby náš dům či byt vypadal pokud možno co nejlépe. Jedním z prvků, které dolaďují celkový design kuchyně, jsou záclony a závěsy, které mají nejen dekorační funkci, ale slouží rovněž jako efektivní stínící prvek vůči dennímu světlu.