Obklady do kuchyně od Keramiky Soukup

18. duben 2014  komentáře (0) Reklama

Rozhodli jste se investovat do domácnosti a rádi byste zrekonstruovali kuchyň? Kuchyně je často považována za jednu z nejdůležitějších místností domácností. Není se také čemu divit, vždyť právě tato místnost je vůbec nejnavštěvovanější místností celého bytu či rodinného domu. Často také propojuje jednotlivé místnosti.

Kuchyň by měla být především praktická a současně by se Vám měla líbit. To jsou jen některé z důvodů, proč se doporučuje věnovat patřičnou pozornost nejen kuchyňské lince, ale také dlažbě a obkladům do kuchyně.

V moderním provedení a stylu

Díky aktuální nabídce společnosti Keramika Soukup si můžete doma vykouzlit kuchyň svých snů. Keramika Soukup sleduje pozorně všechny módní trendy, a proto také její dlažba a obklady se vyznačují módními vychytávkami.

Zatímco dříve téměř každou kuchyni zdobily dlaždice o rozměrech 10 x 10 cm. Dnes je kladen velký důraz na detail, funkčnost a zdůraznění kuchyňské linky. Na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/kuchynske-obklady najdete bohatou nabídku obkladů a dlažeb předních evropských i českých značek.

Velmi oblíbená je zejména dlažba do kuchyně Peronda, která se vyznačuje nejen praktičností ale také velkou noblesností. V kuchyni ozdobené obklady značky Peronda se budete cítit opravdu skvěle.

Nové zajímavé obklady

Také značka ABK nebo OLD SAX může naplnit Vaše očekávání na vkusně zařízenou kuchyni. Rádi byste trochu zaexperimentovali a zařídili si kuchyň v extravagantním stylu? Pak sáhněte po značce NAVARTI, MARCA CORONA nebo MARAZZI ESPAŇA. Díky nim si budete moci dopřát barevně pestrý prostor ve Vaší oblíbené místnosti.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Modernizace kuchyně: Vytvoření kuchyně na míru

Pokud se vám zdá, že je vaše kuchyně již zastaralá a potřebovala by kompletně zmodernizovat, stačí se obrátit na specializované firmy, které vám vypracují návrh kuchyně na míru. To přináší několik zásadních výhod.

Jaké vybrat dekorace na zeď do kuchyně?

Jaké vybrat dekorace na zeď do kuchyně?

V kuchyni hraje nejvýznamnější roli vybavení kolem kuchyňské linky. Je to podobné jako v případě vybavení ložnice, kde pro změnu hraje prim postel. Zapomenout byste ale neměli ani na dekorativní prvky, které prostoru kuchyně dodají náležitou atmosfér


Řecká kuchyně

Řecká kuchyně

Řecko, oblíbená turistická destinace, kterou volí mnoho turistů jako last minute zájezdy, je vedle své bohaté historie proslulé i svými pokrmy a nápoji. Stačí vzpomenout proslavené řecké tzaziky nebo metaxu. Není to však zdaleka všechno. Jako mnohé jiné pro středoevropana exotické národy i Řekové si…

Thajská kuchyně

Thajská kuchyně

Thajská kuchyně je jednou z nejvyhledávanějších a nejvyhlášenějších ze všech národních kuchyní. Podobně jako ve všech oblastech života v Thajsku i za jídlem je třeba hledat něco více, nejedná se pouze o, lidově řečeno, naplnění břicha, ale jídlo a jeho příprava má blízko k filozofii. Přičemž vůdčí m…