Praktické i vtipné doplňky a potřeby do domácnosti

21. říjen 2013  komentáře (0) Reklama

Co by nemělo chybět v žádné domácí kuchyni? Tak především nezbytné kuchyňské potřeby a spotřebiče, bez nichž se neobejdete během přípravy jídel a stolování. Jejich výčet by byl poměrně rozsáhlý, spotřebičů a potřeb do kuchyně je dnes opravdu přehršel.

Praktické i vtipné doplňky a potřeby do domácnostiPraktické i vtipné doplňky a potřeby do domácnosti

Kromě nich je však vhodné své kuchyni vtisknout také trochu originální nádech, a to třeba tím, že sem umístíte i různé originální a netradiční doplňky.

Mnozí z vás jistě už dnes přemýšlejí o tom, jaké dárky pro radost pořídit svým blízkým k nadcházejícím Vánocům. Proč nezvolit rovnou něco vtipného, co zároveň obdarovaní využijí v kuchyni, nebo například při pohoštění během oslav.

Alkoholový mini-fotbal pro zpestření volných chvil a zábavy s přáteli

Velmi vtipným doplňkem, který si jistě najde mnoho příznivců a hodí se (nejen) do kuchyně, je kupříkladu alkoholový mini-fotbal. Ten lze pořídit jako originální dárky pro radost, k svátku či právě k Vánocům. Jde o zábavnou kombinaci klasického stolního fotbálku s popíjením alkoholu. Při hře si tak užijete nejen „sportovní“, ale i společenské zábavy.

Pokud se vrátíme do kuchyně a jejího vybavení, pak i sem lze pořídit mnoho zajímavých doplňků, kterými můžete obdarovat své známé. Domácí kutilové a kuchtíci jistě nepohrdnou i dalšími dárky k narozeninám - sadou sklenic, kuchařskou zástěrou či například originálními podložkami pod horké nádobí. Nápadů a možností se dá najít mnoho.

E-shop s nabídkou praktických i vtipných dárků do domácnosti

Výhodou je, že v dnešní době existují specializované internetové obchody, kde sehnání takovýchto praktických i vtipných doplňků do kuchyně a obecně pro dům a zahradu není vůbec žádným problémem. Dobré zkušenosti jsou konkrétně s e-shopem obchod-s-darky.cz. Ten krom jiného nabízí nejrůznější kuchyňské potřeby – od sad nožů až po vtipné kuchařské zástěry.

Foto: obchod-s-darky.cz

-obs-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Bytové doplňky do kuchyně

Bytové doplňky do kuchyně

Vždycky jsem chtěla bydlet v hezkém, světlém bytě, s vkusným a moderním interiérem. S přítelem jsme sehnali naprosto úžasný byt, přesně podle mých představ. Při nutné renovaci jsme se rozhodovali o nové kuchyňské lince. Vybírali jsme mezi dřevěným dekorem a čistě bílou. Po dlouhém rozhodování jsme s…

Základní kuchyňské potřeby a vybavení

Kuchyně je místem, v němž většina z nás tráví poměrně dost času. Ať už si zde připravujeme snídani, oběd, večeři nebo jen nějakou svačinku, vždy potřebujeme mít po ruce nějaké kuchyňské potřeby. Bez nich bychom se zkrátka neobešli. A které potřeby do kuchyně jsou naprosto základní a nepochybně nejdů…


Při zařizování domácnosti nezapomeňte ani na prostor ložnice

Při zařizování nového domova se zaměřme nejen na prostor kuchyně, která je jistě jednou z nejdůležitějších místností, ale také na další části domácnosti, zejména na ložnici. Právě v ní totiž budeme trávit velkou část dnů. V ložnici každý z nás stráví až kolem osmi hodin denně. Podle toho bychom se m…

Odpadkové koše nejen do vaší domácnosti

Prakticky v každé domácnosti najdeme místo, kde jsou shromažďovány odpadky. Jejich tvorbě se totiž domácnost jednoduše nevyhne – prázdné obaly, použité čajové sáčky a zbytky jídla jednoduše je třeba někde schraňovat,než se všechny dopraví k popelnici