Rezidence Palác Dlouhá: Bydlení na luxusní adrese na Starém Městě

6. červenec 2014  komentáře (0) Reklama

Staré Město patří odnepaměti k vůbec nejatraktivnějším pražským, potažmo celorepublikovým lokalitám. Není proto divu, že je zde vždy velký zájem o nové byty. V posledních letech proběhla kompletní rekonstrukce Paláce Dlouhá, kde vzniklo téměř pět desítek luxusních bytů.

Rezidence Palác Dlouhá: Bydlení na luxusní adrese na Starém MěstěRezidence Palác Dlouhá: Bydlení na luxusní adrese na Starém Městě

Rezidence s bohatou historií

Rezidence Palác Dlouhá je sedmipodlažní budovou, která má bohatou historii. Sahá až od konce dvacátých let minulého století. Díky kompletní rekonstrukci dnes nabízí jedinečné prostory pro bydlení i ke komerčnímu využití.

Vzniklo zde celkem 46 nových bytů, které mají dispozice od 1+kk až po 6+kk. Jejich součástí Prostorné byty a honosný dům, který jsou perfektně architektonicky řešen, se výborně hodí do celkové zástavby Starého města. Kromě bytů je zde i 15 ateliérů.

Bytové jednotky i komerční prostory

Samotný Palác Dlouhá patří k vůbec nejkrásnějším objektům na Starém Městě. Nese v sobě prvky kubismu, secese a futurismu. Zaujme i jeho pasáž, v níž se nachází několik komerčních prostor, které lze pronajmout.

Bydlení v Rezidenci Palác Dlouhá jistě není pro každého. Ti z vás, kteří ale hledají skutečný luxus, jistě možnost nákupu bytu v této rezidenci důkladně zváží.

Méně okázalé, ale neméně kvalitní bydlení v novostavbách

Pokud máte zájem spíše o bydlení v klidnějších lokalitách, pak vás může zaujmout třeba projekt byty Nové Chabry , který se nachází na Praze 8, nedaleko parků Ládví a Draháň. V jeho rámci vznikají celkem čtyři bytové domy, v nichž je k dispozici téměř 90 bytů.

Zajímavý je i projekt Nové Měcholupy VI. Šestá etapa rozsáhlého projektu nabízí výběr z 95 moderně zařízených bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk do 5+kk, jež jsou navíc opatřeny balkony, případně pak terasami. Jako budoucí majitelé budete moci využít i podzemního či venkovního garážového stání.

Lokalita Měcholup je ideálním skloubením bydlení v klidné části města s dobrou dostupností do samotného centra Prahy.

Foto: reby.cz

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Kde můžete najít to nejlepší bydlení?

Kde můžete najít to nejlepší bydlení?

Novostavby Praha vás jistě ohromí. V případě, že hledáte i vy bydlení v Praze, ale bohužel jste ještě nenašli to, co by vyhovovalo všem vašim představám, pak se jistě podívejte na internetové stránky erealitypraha.cz.

Bydlení v Praze: ceny a počet bytů k pronájmu nebo prodeji

Bydlení v Praze: ceny a počet bytů k pronájmu nebo prodeji

Do Prahy, hlavního města České republiky, se neustále stěhují noví lidé. Je to logické, Praha je jednoznačně nejatraktivnější lokalitou k bydlení v celé ČR. Jak je to však s nabídkou volných nemovitostí a jaké jsou ceny za bydlení?


Nové bydlení v Liberci a okolí

Nové bydlení v Liberci a okolí

Jestliže za jakéhokoliv důvodu sháníte nové bydlení v oblasti severních Čech, můžeme vám poradit, jak si usnadnit hledání. Díky portálu Eurobydlení můžete najít pronájem bytu Liberec než by člověk řekl švec.

Nabídka na výhodný prodej bytů: Praha 9 v Rezidenci Veselská nabízí ideální bydlení pro mladé

Nabídka na výhodný prodej bytů: Praha 9 v Rezidenci Veselská nabízí ideální bydlení pro mladé

Jako mladí lidé, kteří jsou teprve na začátku produktivního života, musíte myslet na budoucnost. A k ní patří také kvalitní bydlení. Nejlepší je, pokud si koupíte vlastní byt. Nemusíte pak po celý život platit drahý nájem. Vynikající šance na získání