Robotický vysavač v kuchyni

17. leden 2011  komentáře (0) Reklama

Robůtka mi letos pořídil přítel, oba při práci studujeme a na uklízení tak nemáme tolik času, ani se tím moc zabývat nechceme, takže robůtek byl ideální volba. Byt máme poměrně malý, klasický panelákový 2+1, takže nemusíme robota nabíjet několikrát, baterka mu v pohodě stačí na celý byt. Nemá problém ani s prahy, které jsme přidali po rekonstrukci, a skvěle si poradí i s chlupy našeho psího miláčka, máme bernského salašnického psa, který každého půl roku vážně příšerně moc líná a chlupy jsou pak úplně všude J.

Robotický vysavač v kuchyniRobotický vysavač v kuchyni

Robot uklízí jak o život

Robotický vysavač je poměrně malý, takže se nám nezasekává ani pod gaučem ani jinde. Má tu funkci, že si podle stropu zmapuje byt a podle toho pak vysává, takže nezapomene vysát všechno co má. Nejvíc mi pomáhá v kuchyni, zvládá skvěle i velké drobky, které se u nás, hlavně díky psovi, vyskytují docela často. Nejvíc mě těší, že je robot hrozně tichý oproti normálnímu vysavači.

Robotický vysavač zvládá lino i koberce

Po rekonstrukci jsme si dali místo lina do kuchyně dlaždičky ve zbytku bytu máme plovoucí podlahy s položenými koberci. S dlaždičkami nemá vysavač problém vůbec, vysaje všechno do posledního drobečku, plovoučky zvládá taky skvěle a nejvíc mě překvapilo, že nemá problém ani s kobercem, na který si sám musí najet. Občas sice při přejíždění přehne roh, ale to mu nevadí a vysává v pohodě dál.

Rozhodně bych robotické vysavače doporučila každému, kdo se nechce moc zabývat úklidem, my robota pouštíme ráno a necháváme ho luxovat přes den, takže pro sebe ušetříme spoustu času, který bychom jinak strávili uklízením.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Realizace kuchyní

Realizace kuchyní

Potřebujete navrhnout a po té i zrealizovat vaši kuchyň? Žádný problém pro společnost MAVA spol. s.r.o., která realizace kuchyní dělá.

Ventilátory v kuchyni

Ventilátory v kuchyni

Společnost HACO nabízí hned několik různých druhů větracích mřížek. Sortiment těchto produktů je velmi široký a rozdělit se dá například podle materiálu, z něhož jsou tyto větrací mřížky vyrobeny.


Velikonoce v kuchyni

Velikonoce v kuchyni

V našich končinám jsou Velikonoce velmi tradičním svátkem a většina domácností dodržuje stejné zvyky a tradice. Samozřejmostí je vždy beránek, spousta malovaných vajíček a sladkostí. Půst se v dnešní době dodržuje pouzde v katolických rodinách.

Instalatéři ve vaší kuchyni

Instalatéři ve vaší kuchyni

Určitě bychom neměli v žádném případě podcenit situace, kdy ve své kuchyni budeme potřebovat pomoc instalatérů, kteří by nám mohli pomoci především v těch chvílích, kdy se ocitneme v problémech, které nebudeme schopni vyřešit sami. Stejně tak nepodceňujte další řemesla.