Skvělé vaření pouze s kvalitním nádobím!

21. říjen 2013  komentáře (0) Reklama

Koupě kvalitního nádobí bezesporu patří k vybavování jakékoli moderní kuchyně. Jestliže chcete vsadit na kvalitu, pak je ideální nádobí značky Tescoma. Pod touto značkou se skrývá celá řada hrnců, pánví a jiných typů nádobí, které každopádně usnadní vaření. Ostatně hrnci bychom mohli začít. Ideální jsou zejména sady hrnců určených na indukční varné desky. Tyto hrnce jsou přesně konstruovány na indukční vaření.

Skvělé vaření pouze s kvalitním nádobím!Skvělé vaření pouze s kvalitním nádobím!

Zajímavou volbou může být třeba jedenáctidílná sada Practica. Ta nabízí hrnce na indukční vaření opatřené sendvičovým dnem a také širokými úchyty. Manipulace s těmito hrnci je tedy maximálně pohodlná a příjemná. Hrnce jsou vyrobeny kompletně z kvalitního nerezu, který zaručuje mimo jiné i hodně vysokou životnost. Z dalších řad hrnců této značky bychom mohli doporučit i sadu zvanou Presto anebo nejluxusnější sadu Tulip. Výběr hrnců od této spolehlivé a známé značky se často odvíjí hlavně od vkusu konkrétního člověka, který hrnce potřebuje.

Výbornou volbou pro přípravu některých jídel je vynikající i klasický tlakový hrnec . Ten je schopen připravit určité pokrmy za mnohem kratší dobu, než je tomu u standardního hrnce. Z tlakových hrnců značky Tescoma je vynikající například tlakový hrnec z řady Presto. Ten je vybaven dlouhou rukojetí, která je schopna ochránit před případným popálením a dalšími nepříjemnostmi. Jinak vypadají zajímavě i hrnce Magnum či Presto a některé další.

Chcete-li si spíše vybrat některé z pánví, určitě je dobré se nejprve rozmyslet, jestli chcete skutečně klasickou teflonovou pánev , anebo některé pánve s jinými dny anebo s jiných materiálů. Hodně oblíbená je především keramická pánev . Ta je schopna zachovat mnohem více vitamínů v připravované zelenině a hlavně u ní není zapotřebí používat tolik oleje. Jde tedy o zdravé vaření bez jakýchkoli kompromisů.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Letní vaření venku? Stačí vám ohniště přenosné snadno a rychle

Letní vaření venku? Stačí vám ohniště přenosné snadno a rychle

Proč vařit doma, když si během příjemně teplých letních večerů můžete udělat chutné jídlo na zahradě, na čerstvém vzduchu? Pokud máte vlastní zahrádku, případně třeba alespoň terasu nebo prostornější balkon, uvaříte si velmi jednoduše. Stačí k tomu m

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Rádi vaříte, a vaše oblíbená pánev dosluhuje? Přemýšlíte, čím jí nahradit? Pak vyzkoušejte pánev titanovou. Titanové nádobí je hitem v současných moderních kuchyních . Jeho technologie umožňuje vařit zdravou a lehkou stravu. Ušetří vám čas i energii.


Titanové nádobí Guss

Titanové nádobí Guss

Trávíte v kuchyni mnoho času? Zpestřete si vaření novými pomocníky. Titanové nádobí vám pomůže připravit chutné a zdravé pokrmy a to velmi jednoduše. Díky skvělému povrchu je nádobí nepřilnavé a hlavně odolné proti mechanickému poškození. Vydrží mnohem více než obyčejné nádobí. Vyzkoušejte jej a uvi…

Vaříme zdravě na titanovém nádobí

Vaříme zdravě na titanovém nádobí

Kdo z nás by nechtěl omezit čas, strávený v kuchyni na minimum? Ovšem, jakmile se připravuje oběd či večeře pro celou rodinu, doba strávená v kuchyni se pěkně protáhne. Existuje ale možnost, jak čas, který stojíme u plotny zkrátit a ještě vařit chutně a zdravě.