Titanová pánev

6. srpen 2010  komentáře (0) Reklama

Genialita titanových pánví se skrývá v technologii výroby nádobí. Kuchaři či kuchařky po celém světě si titanové nádobí nemohou vynachválit a i pro domácnost je to velká úspora času či energie. Velké oblibě mezi škálou titanového nádobí se těší právě titanové pánve.

Titanová pánevTitanová pánev

Výhodná titanová pánev

Titanové pánve mají mnoho výhod a pokud jednou vyzkoušíte tuto variantu vaření, ke klasice, na kterou jste všichni zvyklí, se Vám nebude chtít vracet, navíc stylový design, který titanové pánve mají, uspokojí kohokoliv z Vás. Jsou kulaté, hranaté, s poklicí či bez, každý si rozhodně najde ten správný styl a design, který mu do kuchyně vyhovuje a s čím se mu bude dobře pracovat tak, aby se vaření stalo zábavou a pohodovou záležitostí.

Multifunkční titanová pánev

Navíc titanová pánev zastane funkci i několika kusů starého nádobí, které u Vás ve skříni dřímá a čeká na svou příležitost. Titanové nádobí je rozhodně velkým pomocníkem v kuchyni. Na titanových pánvích lze pokrmy připravovat bez tuku, takže pokrmy, které jsme dříve osušovali od tuku na papírových ubrouscích nebo utěrkách, jsou dávnou minulostí. Bramborák, plátek masa, či zeleninový pokrm si zachová své výživné hodnoty, chuť i barvu pokrmu, bez připálených či mastných kousků, které občas s nechutí odkrajujeme, z právě naservírovaného jídla.

Vaříme snadno a rychle

Vaření na titanové pánvi je jednoduché a rychlé. Specialitou mezi titanovými pánvemi je pánev WOK. Tyto pánve jsou vyráběny i se skleněnými poklicemi, které umožňují neustále kontrolovat přípravu jídla, ale také zabraňují případnému znečištění sporáků či drobným popáleninám. Hlavní výhodou titanové pánve WOK je její velikost. Jednoduše a hravě v ní připravíte jídlo pro jednu až čtyři osoby, takže oběd pro Vás i celou rodinu, nebude problém. Pánve jsou dost velké a nemusíte mít vůbec žádné obavy, že Vám jídlo při míchání bude z pánve vypadávat. Pokrm zůstane tam, kde má. V těchto pánvích se s oblibou připravují asijské speciality, smažené nudle a jiné pochoutky.

Na titanu můžeme vařit pochoutky

Stejně tak dobře, ale titanová pánev poslouží k přípravě omáček, masa, zeleniny a mnoho dalšího. Údržba titanových pánví je velmi jednoduchá, stačí odstranit malé nečistoty ubrouskem či papírovou utěrkou, nebo prostě jen pánev opláchnete běžným způsobem mytí nádobí a je hotovo. Prostě žádné drhnutí houbičkou či drátěnkou, z titanového nádobí jdou nečistoty opravdu lehce.

Pořízení titanové pánve je snadné

Titanové pánve poslouží v kuchyni opravdu dokonale, vždyť přeci snem každého z nás, je příprava jídla, které bude chutné, ale i zdravé.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Výběr titanové pánve

Výběr titanové pánve

Jestliže si myslíte, že výběr titanové pánve je jednoduchou záležitostí, tak vězte, že tomu tak být rozhodně nemusí. Na trhu najdeme hned několik druhů pánví. Jako příklad bychom mohli uvést třeba pánev keramickou, teflonovou, mikro-keramickou, uhlíkovou anebo diamantovou-keramickou.

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Rádi vaříte, a vaše oblíbená pánev dosluhuje? Přemýšlíte, čím jí nahradit? Pak vyzkoušejte pánev titanovou. Titanové nádobí je hitem v současných moderních kuchyních . Jeho technologie umožňuje vařit zdravou a lehkou stravu. Ušetří vám čas i energii.


Skvělé vaření pouze s kvalitním nádobím!

Skvělé vaření pouze s kvalitním nádobím!

Koupě kvalitního nádobí bezesporu patří k vybavování jakékoli moderní kuchyně. Jestliže chcete vsadit na kvalitu, pak je ideální nádobí značky Tescoma. Pod touto značkou se skrývá celá řada hrnců, pánví a jiných typů nádobí, které každopádně usnadní

FlavorWave Turbo - užitečný pomocník

FlavorWave Turbo - užitečný pomocník

Je pro vás důležitý zdravý životní styl? Cítíte se rádi krásní a zdraví? Potom je pro vás ani zdravá strava není neznámou. Dnes již dokážeme, aby zdravá jídla byla zároveň chutná. Chce to jen to správné vybavení. Moderní kuchyně, to dnes není jenom extravagantní design, vestavěná lednice a myčka. J…