Tlakový hrnec Tescoma a další produkty této kvalitní značky

6. duben 2012  komentáře (0) Reklama

Rádi vaříte a pečete, krájíte, strouháte, dochucujete... baví vás sledovat směs surovin přeměňující se pod vašima rukama téměř alchymistickým způsobem ve voňavý, lahodný pokrm? Pak jistě oceníte kvalitní kuchyňské náčiní, dobře nabroušené nože i s ocílkou, pánve, mísy, i chytrá „udělátka“ na otvírání konzerv a sklenic či třeba mačkání česneku. Tohle i spoustu dalšího najdete v e-shopu společnosti Tescoma.

Tlakový hrnec Tescoma a další produkty této kvalitní značkyTlakový hrnec Tescoma a další produkty této kvalitní značky

Můžete se kupříkladu kouknout na tlakové hrnce. Ty se opět dostávají do módy, protože jídlo v nich uvařené má plnější chuť, je to levnější a rychlejší. Při vaření v tlakovém hrnci musíte samozřejmě dbát určitých bezpečnostních zásad, o kterých si ale můžete přečíst v přiloženém návodu k použití. Vybrat si můžete mezi hrnci několika kategorií, Tescoma nabízí celkem šest řad: Magnum, Comfort, Presto, Bio Exclusive +, Green Control a Prominent. Všechny hrnce jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli, bývají vybaveny nepálivými rukojetěmi a několika pojistkami pro bezpečné použití. Tlakové hrnce Tescoma mívají několikavrstvá dna a samozřejmostí jsou alespoň tři roky záruky.

Nicméně tlakový hrnec není jediná možnost, jak si uvařit dobré jídlo. V nabídce jsou i pánve různých tvarů a velikostí, namátkou máte na výběr pánve klasicky kruhové, čtvercové či obdélníkové nebo si můžete pořídit pánvičku s oky na smažení lívanců. Tescoma nabízí pánve v celkem devíti řadách. Základní řada Start nabízí klasické pánve s kvalitním antiherezním povlakem proti připalování, které můžete sehnat v různých velikostech. Průměr pánví se pohybuje mezi 20 a 28 centimetry.

Samozřejmě ale nemusíte tvořit jenom na sporáku. Obzvlášť, když máte doma ještě troubu. Pak si můžete pořídit ještě zapékací mísy a rozvoji vašeho kulinářského umění nemůže nic stát v cestě. Opět vás Tescoma neomezuje jen na jedinou možnost, ale nabízí několik řad. Jsou tu pro vás bílé, keramické mísy řady Rouge, které jsou vyráběny buď v hranatém nebo oválném tvaru. Kdyby se vám bílá nelíbila, nemusíte si zoufat: je tu řada červených zapékacích misek Gusto Rouge.

Samozřejmě nejste limitování jen na keramickými mísami, na výběr máte nerezové pekáče s poklopem Exclusive či Tulip, tyto řady se od sebe liší tvarem – Exclusive pekáče jsou spíše hranaté, zatímco řada Tulip nabízí oválné mísy. Na výběr máte ještě řadu Premium. Horkou novinkou ve světě pekáčů je potom žáruvzdorná zapékací miska Delícia Neotherm. Keramické zapékací misky se od těch nerezových odlišují také cenou, keramiku koupíte za několik stovek, zatímco nerezové pekáče se cenou pohybují řádově v několika tisících.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Kuchyňské potřeby značky Tescoma

Kuchyňské potřeby značky Tescoma

Která hospodyňka by nikdy neslyšela o vynikající značce Tescoma, která je určená opravdu do každé kuchyně? Vždyť Tescoma je nejenom na našem domácím trhu již několik let.

Levné a kvalitní kuchyňské potřeby Tescoma

Levné a kvalitní kuchyňské potřeby Tescoma

Tescoma. Tato značka se dá položit do rovnice, kde se praví, že kuchyňská kvalita rovná se Tescoma. Nevěříte? Potom se podívejte na jejich webové stránky, kde najdete takové unikátní a originální kousky.


Moderní kuchyně značky Oresi

Moderní kuchyně značky Oresi

Kvalitní a přitom cenově dostupné jsou moderní kuchyně značky Oresi. Nemusíte přeci zakvlaitu zbytečně vyhazovat obrovské finannčí prostředky, když vám Oresi nabídne ještě lepší možnosti za nejnižší ceny na trhu.

Kominictví Plzeň: Vložkování komínů, revize a další služby zajistí kominictví Hacaperka

Kominictví Plzeň: Vložkování komínů, revize a další služby zajistí kominictví Hacaperka

Už několik let má každý majitel povinnost nechat si pravidelně, to znamená alespoň jednou do roka, kontrolovat komín. Kontrola a revize komínu slouží jako preventivní opatření, kterým se vyhnete případnému riziku vzniku požáru. Předejdete tím také ná