Transparentní barové židle

14. srpen 2012  komentáře (0) Reklama

Zařizujete byt či dům nebo snad novou restauraci nebo hotel? A už máte vhodné židle pro své sezení? Není třeba omezovat se pouze na klasické židle, když barové židle nabízejí také příjemné a komfortní posed ve vaší kuchyni či restaurační jídelně.

Transparentní barové židleTransparentní barové židle

Barové židličky v nejrůznějších barvách, tvarech a také materiálech nabízí elektronický obchod hawaj.cz. E-shop přitom nabízí nejširší nabídku těchto židlí na českém trhu, je tedy jisté, že máte z čeho vybírat. Barové stoličky přitom můžete nakoupit nejen samostatně, ale také v páru.

Zrovna ta vaše barová židle se může vyznačovat příjemným designem – vybírat totiž můžete hned z několika typů a je jenom na vás, který vám bude více vyhovovat a ve kterém se vám bude příjemněji sedět. Je libo spíše barová stolička jednoduchého, klasického bez područek, nebo spíše toužíte po pohodlí a komfortu vypolstrovaných područek? Chcete, aby opěrátko barové židle bylo spíše vyšší nebo nižší? A co uzavřenost nebo otevřenost celkového tvaru?

Nabídka je zkrátka opravdu hodně variabilní a tak se můžete dlouze rozhodovat a vybírat, než se rozhodnete dát přednost některému typu – koneckonců nemusí být každá vaše barová stolička stejná, ale můžete mít třeba dva druhy a vyhrát si s jejich postavením, čímž ovlivníte celkový vzhled interiéru. I když ale zvolíte několik stejných barových stoliček, i tak budou tvořit zajímavý doplněk, který na první pohled upoutá každého, kdo do místnosti vejde.

Pěkná, dobře zvolen barová židlička je jednoduše nejen praktickým doplňkem každé domácnosti či restaurace, ale také vkusným a pozornost poutajícím doplňkem, který místnosti dodá na stylovosti. Často bývají nejen pěkné, také je můžete zvyšovat a snižovat, jak se vám zrovna hodí a zároveň jsou otočné i o celých tři sta šedesát stupňů.

K barové židli patří také barový stůl. I ten můžete pořídit v elektronickém obchodě havaj.cz . V nabídce je kupříkladu vysoký barový stůl se skleněnou deskou o výšce 105 centimetrů a průměru skleněné desky šedesát centimetrů.

E-shop hawaj.cz funguje už šest let. Za dobu své existence stačil získat nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také několik ocenění. I to je důkazem, že nový barový stolek, židlička nebo cokoli jiného z jeho pestré nabídky rozhodně stojí za pozornost.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Vybavení do kuchyně a jídelny: jídelní stoly a židle

Vybavení do kuchyně a jídelny: jídelní stoly a židle

Abyste se nemuseli doma stravovat někde na gauči nebo v křesle, je samozřejmě nezbytné pořídit si jídelní stůl a k němu také vhodné jídelní židle. Ve větších domácnostech se pro jídelní sety obvykle používá speciální místnost, jídelna, v menších bytech a domech si musíte vystačit s tím, že jídelní ž…

Co má společného zahradní nábytek a kuchyňský nábytek?

Co má společného zahradní nábytek a kuchyňský nábytek?

Výběr nábytku není určitě nijak jednoduchou záležitostí, a to zejména v případě, kdy je v prodejnách obrovské množství takovéhoto nábytku a člověk neví, který si má vybrat. Pokud se budeme ptát, co má společného zahradní nábytek a nábytek určený do kuchyně, tak zjistíme, že jde především o kvalitu m…


Inspirace (nejen) do kuchyně v romantickém stylu

Inspirace (nejen) do kuchyně v romantickém stylu

Přemýšlíte, čím oživit Vaši kuchyň a jídelnu? Pokud máte rádi romantiku, venkov a dávné časy, mohl by Vás oslovit skandinávský vintage styl a jeho bytové doplňky. Interiéry zařízené ve vintage stylu působí velice vlídně, útulně a zabydleně.

Kuchyňský nábytek na zakázku

Kuchyňský nábytek na zakázku

V podstatě všechen nábytek vyráběný na zakázku je o něco dražší, než je tomu u klasického univerzálního nábytku, nicméně chce-li člověk využít maximálně prostoru ve své kuchyni, měl by určitě volit právě zakázkový nábytek. V kuchyni je velmi důležitá zejména volba opravdu dobré kuchyňské linky. Ta m…Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!