Údržba moderního kuchyňského vybavení

8. únor 2010  komentáře (0) Reklama

Hladké plochy, skleněné desky, lesklé tabule. To vše je typické pro moderní kuchyně. Jednoduchý design vypadá dobře, je ale bohužel náročný na údržbu. A nic nevypadá hůř než skvěle vybavená, ale špatně udržovaná kuchyň. Nemusí přímo nastat rekonstrukce bytového jádra, ale určitě je dobré něco v domácnosti udělat.

Údržba moderního kuchyňského vybaveníÚdržba moderního kuchyňského vybavení

Čistota je v kuchyni zcela zásadní. Kromě toho, že je špína neestetická, s největší pravděpodobností se stane živnou půdou pro nejrůznější choroboplodné mikroorganismy, které následně spolu s jídlem zkonzumujeme. Jak se správně o svou kuchyň postarat?

Tip na čištění podlahy

Začneme pěkně od podlahy. Pokud máte moderní kuchyň, procházíte se v ní pravděpodobně po plovoucí podlaze nebo dlaždicích. Pro údržbu těchto povrchů je nejlepším možným prostředkem přístroj Omni Floor Polisher .

Jeho dva rotující nástavce vyčistí a vyleští jakýkoliv povrch a jeho obsluhu hravě zvládnete jednou rukou. Z povrchu „vyšťourá“ i zažranou špínu a bakterie a zanechá ho hygienicky čistý. Můžete do něho použít libovolný čisticí prostředek a vždy dosáhnete dokonalé čistoty a lesku. A lesk je jedna z věcí, která jakémukoli interiéru dodá punc elegance a luxusu.

Mop na principu vodní páry

Pokud vám při údržbě vaší kuchyně leží na srdci dokonalá čistota a zároveň šetrnost k životnímu prostředí, sáhněte po produktu s názvem H2O Mop Ultra .

  • Funguje na principu použití čisté vodní páry, která čistí a zároveň dezinfikuje.
  • Bez použití jakýchkoli chemikálií odstraní dokonce i zaschlou špínu a choroboplodné zárodky.

Můžete ho použít nejen na podlahu, ale i například na pracovní desku nebo dvířka vaší kuchyňské linky. Díky tomu je ideálním prostředkem pro čištění kuchyní, kde se připravuje jídlo.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Moderní vybavení kuchyně

Moderní vybavení kuchyně

Nejmodernější kuchyně jsou skutečně kouzelné a člověk si může vybírat z velkého množství interiérů kuchyně, které se dnes na trhu nabízejí. Pokud chcete mít skutečně moderní a hlavně kvalitní kuchyni, měli byste využít služeb některého ze studií.

Základní kuchyňské potřeby a vybavení

Kuchyně je místem, v němž většina z nás tráví poměrně dost času. Ať už si zde připravujeme snídani, oběd, večeři nebo jen nějakou svačinku, vždy potřebujeme mít po ruce nějaké kuchyňské potřeby. Bez nich bychom se zkrátka neobešli. A které potřeby do kuchyně jsou naprosto základní a nepochybně nejdů…


Vybavení obývacího pokoje nábytkem

Vybavení obývacího pokoje nábytkem

Obývací pokoj je srdcem prakticky jakéhokoli domu anebo bytu a právě na něm záleží skoro nejvíce ze všech místností. Vždyť právě do obývacího pokoje jdou nejčastěji návštěvy a různí lidé, kteří se přijdou do určitého interiéru podívat. Základem pro j

Vybavení do kuchyně a jídelny: jídelní stoly a židle

Vybavení do kuchyně a jídelny: jídelní stoly a židle

Abyste se nemuseli doma stravovat někde na gauči nebo v křesle, je samozřejmě nezbytné pořídit si jídelní stůl a k němu také vhodné jídelní židle. Ve větších domácnostech se pro jídelní sety obvykle používá speciální místnost, jídelna, v menších bytech a domech si musíte vystačit s tím, že jídelní ž…Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!