Úklid pomocí robotického vysavače

28. září 2010  komentáře (0) Reklama

Které hospodyňce by se nezdálo o tom, že by se byt anebo dům mohl uklidit sám, zatímco ona by pouze odpočívala, anebo dokonce spala? V podstatě každá žena by vyměnila čas, který musí strávit uklízením interiéru svého příbytku za volný čas, kdy by si mohla prakticky dělat pouze to, co by sama chtěla. Jako velmi dobrá volba se jeví robotický vysavač, který umí udělat prakticky veškerý úklid pokoje sám.

Úklid pomocí robotického vysavačeÚklid pomocí robotického vysavače

Robotický vysavač pracuje za vás

Robotické vysavače umí lidem velmi dobře pomoci. Zatímco tyto ženy mohou klidně ležet v ložnici, vysavače všechnu práci obstarají.

Jak tedy vlastně takové robotické vysavače vypadají a co všechno dovedou? Robotický vysavač je v podstatě pouze jakousi malou plackou, která jezdí na kolečkách a vysává interiér domu či bytu. V sobě má integrované senzory, které umí vycítit přítomnost bariéry, kterou prostě a jednoduše nemohou překonat.

Vysavač jistě nenarazí do vašeho nábytku

V momentu, kdy se vysavač přiblíží k nějakému okraji, narazí do něj a následně zvolí jiný směr, kterým zpravidla ještě nejel. Hodně záleží na tom, jaký mód má momentálně tento vysavač nastavený. Jestliže má nastavený třeba režim, při kterém má jezdit neustále dokola kolem celé místnosti, tak zpravidla dobře vysaje veškeré vnější prostory místnosti. Pokud ale nastavíme mód, při kterém se má vysavač zdržovat na menším prostoru, bude tento přístroj mnohem důslednější zejména ve středu místnosti.

Vysavač s módem cik-cak

Hodně zajímavý je určitě také mód cik-cak, díky kterému vysavač prakticky jezdí všude, takže za určitý čas se mu podaří vysát místnost úplně celou a než se úplně vybije, dorazí většinou bez problémů do dobíjecí jednotky, která opět obnoví jeho život. Po několika hodinách nabíjení je opět vysavač připravený k tomu, aby člověku v domácnosti ušetřil čas, zatímco on bude odpočívat. Hlučnosti se přitom jeho majitel rozhodně bát nemusí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Jak zajistit vyklízecí firmu pro vyklizení bytu nebo domu?

Renovace kuchyně je nedílnou součástí rekonstrukce bytu. Na kuchyni je zapotřebí se výrazně zaměřit z toho důvodu, že jde o prostor, který budeme využívat každý den. Před renovací kuchyně je vhodné si nejprve zajistit její kompletní vyklizení tak, aby stavebním firmám či nám osobně během práce nic n…

Robotický vysavač v kuchyni

Robotický vysavač v kuchyni

Robůtka mi letos pořídil přítel, oba při práci studujeme a na uklízení tak nemáme tolik času, ani se tím moc zabývat nechceme, takže robůtek byl ideální volba. Byt máme poměrně malý, klasický panelákový 2+1, takže nemusíme robota nabíjet několikrát, baterka mu v pohodě stačí na celý byt.


Ceny a dodavatelé plynu

Ceny a dodavatelé plynu

Patříte k těm nespokojeným odběratelům plynu, kteří už mají dost drahých plateb? Chcete platit méně? V tom případě si najděte levnějšího dodavatele. V dnešní době již naštěstí v jednotlivých lokalitách panuje různá konkurenceschopnost jednotlivých dodavatelů. V tomto případě záleží pouze na tom, v j…

Využití meteostanice v kuchyni

Využití meteostanice v kuchyni

Domácí metostanice můžeme využít prakticky v celém našem bytě, ale nejlepší umístění bychom přeci jen našli v kuchyni. Toto místo bychom měli volit hlavně z toho důvodu, že v kuchyni trávíme čas ráno před snídaní. V tento okamžik je nejlepší zjistit, jaké počasí nás čeká. Domácí meteostanice bycho…