Vaříme zdravě na titanovém nádobí

12. listopad 2010  komentáře (0) Reklama

Kdo z nás by nechtěl omezit čas, strávený v kuchyni na minimum? Ovšem, jakmile se připravuje oběd či večeře pro celou rodinu, doba strávená v kuchyni se pěkně protáhne. Existuje ale možnost, jak čas, který stojíme u plotny zkrátit a ještě vařit chutně a zdravě. Takovou možnost nám dává titanové nádobí. Stačí si jen vybrat, zda velký hrnec, malý hrnec, titanovou pánev, či rovnou celou sadu a můžeme začít vařit tak, aby byla spokojená celá rodina a jídlo se povedlo znamenitě.

Vaříme zdravě na titanovém nádobíVaříme zdravě na titanovém nádobí

S titanovým nádobím vaříme zdravě

Titanové nádobí pomáhá v kuchyni nejen vařit zdravě, chutně, ale také můžete v jednom hrnci připravit celý oběd, což ušetří následné mytí velké hromady nádobí a nebo zbytečný a chaotický nepořádek v kuchyni při vaření. Za pomoci technologie, díky které je titanové nádobí tak skvělé, můžete připravovat v hrncích od masových výrobků, přes polévky, omáčky a zeleninu, či brambory.

Do titanových hrnců či pánví nepotřebujete žádný tuk. Pokrmy se připravují snadno a rychle, takže i dobře propečený plátek masa, ovšem bez tuku, je výtečná pochoutka. Další výhodou titanového nádobí je, že udrží pokrm velmi dlouho teplý, takže i úspora energie při vaření je zřejmá.

Titan drží dlouho teplo

Jakmile se totiž pokrm začne vařit, můžete klidně ploténku vypnout a hrnec je bezvadný v tom, že dokáže akumulovat teplo do sebe, a tím pádem pokrm dovaří sám. Navíc zůstane ještě dlouho teplý, kdyby se náhodou někdo na oběd či večeři opozdil, nemusí jíst nic studeného nebo dlouze jídlo ohřívat. Po vydatném a chutném jídle, které díky tomuto nádobí neztratí svoje hodnoty a vitamíny, nemusíte mít obavy, že se budete trápit s připáleným hrncem nebo doba mytí nádobí po obědě, se zbytečně prodlouží.

Umývejte nádobí snadno a rychle

Díky titanovému nádobí, které lze dát i do myčky, na šetrný program, ušetříte spoustu času. Jestliže se vám hrnec nechce mýt, stačí jen vytřít papírovou utěrkou, ubrouskem, nebo tedy lehce opláchnout nádobí a je hotovo. Nepřilnavý povrch titanového nádobí usnadňuje práci v kuchyni i při úklidu.

A ještě jednu výhodu a tu ocení snad každý kuchař, kuchařka či hospodyňka titanové nádobí má a to je to, že povrch nádobí je tak odolný, že můžete použít například dřevěné či kovové náčiní, třeba naběračku, lžíci nebo vařečku a nijak nádobí nepoškodíte a nepoškrábete.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Rádi vaříte, a vaše oblíbená pánev dosluhuje? Přemýšlíte, čím jí nahradit? Pak vyzkoušejte pánev titanovou. Titanové nádobí je hitem v současných moderních kuchyních . Jeho technologie umožňuje vařit zdravou a lehkou stravu. Ušetří vám čas i energii.

Letní kuchyně na zahradě - vaříme na zahradním grilu

Letní kuchyně na zahradě - vaříme na zahradním grilu

Při krásném počasí, které v těchto měsících převažuje, není nad příjemné posezení na zahradě před domem. Abychom si atmosféru při sezení s přáteli či rodinou pořádně užili, je dobré mít po ruce kvalitní zahradní grily. Díky nim můžeme připravit chutná jídla a nemusíme se tak s vařením trápit v domác…


Smaltované nádobí ve vaší kuchyni

Smaltované nádobí ve vaší kuchyni

Smaltované nádobí ještě nepatří do starého železa, jak bychom se mylně mohli domnívat. Dnešní trendy v kuchyni přináší opět pohled do kuchyně našich rodičů nebo rovnou našich babiček. Ne všechno staré je totiž špatné. Objevíte-li totiž výhody smaltu, zjistíte, že má ohromné množství výhod.

Titanové nádobí Guss

Titanové nádobí Guss

Trávíte v kuchyni mnoho času? Zpestřete si vaření novými pomocníky. Titanové nádobí vám pomůže připravit chutné a zdravé pokrmy a to velmi jednoduše. Díky skvělému povrchu je nádobí nepřilnavé a hlavně odolné proti mechanickému poškození. Vydrží mnohem více než obyčejné nádobí. Vyzkoušejte jej a uvi…