Vybavení do kuchyně a jídelny: jídelní stoly a židle

26. únor 2013  komentáře (0) Reklama

Abyste se nemuseli doma stravovat někde na gauči nebo v křesle, je samozřejmě nezbytné pořídit si jídelní stůl a k němu také vhodné jídelní židle. Ve větších domácnostech se pro jídelní sety obvykle používá speciální místnost, jídelna, v menších bytech a domech si musíte vystačit s tím, že jídelní židle a stoly jsou umístěny přímo v kuchyni, pokud to její rozměry dovolují.

Vybavení do kuchyně a jídelny: jídelní stoly a židleVybavení do kuchyně a jídelny: jídelní stoly a židle

Velikost jídelního stolu

Výběr jídelních stolů a židlí se řídí určitými pravidly. V první řadě je třeba pomyslet na to, kolik lidí se v kuchyni bude stravovat. Nejčastěji se využívají jídelní stoly, které pojmou 4 až 6 osob, nicméně do větších bytů lze zvolit i prostornější jídelní sety, tedy stůl, k němuž se vejde třeba až 10 židlí a tím pádem i strávníků najednou.

Z estetického hlediska lze doporučit celé jídelní sety

Pakliže máte alespoň trošku estetické cítění, jistě vám při výběru jídelního stolu a židlí k němu bude záležet na jeho vzhledu a kompaktnosti s ostatním nábytkem, který v jídelně či kuchyni používáte. Je celkem jedno, zda zvolíte kovový či dřevěný stůl, je však vhodné mít k němu skutečně vhodné židle, a to do velikosti, tvarů i materiálu. Právě proto je nejlepším řešením pořizovat si rovnou celé jídelní sety, které jsou sestavou jídelního stolu a židlí. Jídelní sety působí kompaktně a esteticky. Je jasné, že pakliže se vám rozbije jedna či dvě židle, nemá cenu si pořizovat nový jídelní set, v tom případě však v obchodech vybírejte nové jídelní židle tak, aby co nejvíce ladily s původními židlemi a jídelním stolem.

Eshop s jídelními stoly, židlemi a sety

Velmi pěkné jídelní židle, stoly a tak celé jídelní sety nabízí internetový obchod nabytek-elegance.cz. Zde naleznete jídelní sety v různých cenových relacích, rozměrech a barevných i materiálových provedeních.

Foto: nabytek-elegance.cz

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Jídelní servis od předních výrobců se vyplatí

Jídelní servis od předních výrobců se vyplatí

Sháníte špičkové jídelní servisy, které budou ozdobou Vaší kuchyně a jídelny? Vhodným řešením jsou pochopitelně produkty od léty prověřených výrobců, jež jsou jednoznačnou zárukou kvality. O které že se to ale vlastně jedná? No, rozhodně jich není málo…

Moderní vybavení kuchyně

Moderní vybavení kuchyně

Nejmodernější kuchyně jsou skutečně kouzelné a člověk si může vybírat z velkého množství interiérů kuchyně, které se dnes na trhu nabízejí. Pokud chcete mít skutečně moderní a hlavně kvalitní kuchyni, měli byste využít služeb některého ze studií.


Transparentní barové židle

Transparentní barové židle

Zařizujete byt či dům nebo snad novou restauraci nebo hotel? A už máte vhodné židle pro své sezení? Není třeba omezovat se pouze na klasické židle, když barové židle nabízejí také příjemné a komfortní posed ve vaší kuchyni či restaurační jídelně.

Základní kuchyňské potřeby a vybavení

Kuchyně je místem, v němž většina z nás tráví poměrně dost času. Ať už si zde připravujeme snídani, oběd, večeři nebo jen nějakou svačinku, vždy potřebujeme mít po ruce nějaké kuchyňské potřeby. Bez nich bychom se zkrátka neobešli. A které potřeby do kuchyně jsou naprosto základní a nepochybně nejdů…