Zahradní grily a grilování v interiéru

19. únor 2010  komentáře (0) Reklama

Zahradní grilování je jednou z nejčastějších aktivit v letních měsících. Zpříjemní Vám posezení s přáteli na zahradě, rodinou akci nebo strávený čas na terase a balkoně. Stačí si jen vybrat ze tří druhů grilování tzn. grilování na dřevěném uhlí, grilování na plynovém grilu nebo grilování na elektrickém grilu.

Zahradní grily a grilování v interiéruZahradní grily a grilování v interiéru

Grilování doma

Pro zahradní grilování je vhodné používat především grily na dřevěné uhlí, ale samozřejmě se dají používat i zbylé dva druhy grilů (plynové i elektrické). Pro grilování v interiéru doporučujeme výhradně elektrické grily. Tento typ grilu je malý, skladný, snadno přenosný. Dá se říci, že ihned po zapojení do elektriky můžete gril používat, během několika málo minut je spirála rozžhavená a připravená.

Elektrické grily nejsou náročné na čištění, stačí pouze očisti rošt grilu, opláchnout spirálu a vylít přebytečný tuk z odkapávací misky, která je vložena pod kotlem tohoto grilu. Snadná a rychlá příprava pokrmů je velkou výhodou elektrických grilů.

Plynové grily

Venkovní grilování na plynových grilech je velmi komfortní a pohodlné, plynové grily Weber jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, využívají Crossover systém, Flavorizéry a další vylepšení, která Vám zjednoduší grilování.

Weber gril

Na plynových grilech lze využít přímou i nepřímou metodu grilování, pečení, vaření a dokonce i uzení pokrmu. Systém Flavorizérů je celosvětově patentovaný zápalný systém. Zabraňuje šlehání plamenů, zaručuje rovnoměrný žár a stejné aroma jako u grilů na dřevěné uhlí. Díky aroma kolejnicím získáte neopakovatelno vůni z grilu.

Crossover systém Vám usnadní zapalování vašeho gril, pouhým stisknutím jednoho tlačítka zapálíte hořáky a posléze už jen regulujete přísun plynu do jednotlivých hořáků. U plynových grilů je opět velmi snadná údržba, stačí jen očistit kartáčem litinový rošt a vodou opláchnout Flavorizéry a odkapávající misku. Díky těmto inovacím a designu jsou plynové zahradní grily stejně oblíbené jako grily kotlové na dřevěné uhlí.

Grily na dřevěné uhlí

Grily na dřevěné uhlí jsou již dlouhou dobu nejpoužívanější a nejoblíbenější grily pro venkovní grilování. Grily na dřevěné uhlí přesvědčí zákazníka kromě svého designu ( tvaru kotle ) i vysokými bezpečnostními aspekty. Snadná montáž a manipulace s grily je také výhodou.

Vše co můžete péct v troubě, můžete rovněž grilovat na grilu Weber a získáte tím lepší aroma. Výška poklopu umožňuje rozsáhlé použití mnohostranného příslušenství na vaření, pečení, zapékání a grilování a tím se rozšiřují i možnosti grilování.

Uživatel může snadno využít přímou i nepřímou metodu grilování a při dodržení návodu dosáhne vždy špičkových výsledků. Každý kotlový gril Weber je vybaven pojízdnou hliníkovou konstrukcí nebo pevnou konstrukcí s pracovní deskou.

Každý typ grilu má své výhody a záleží jen na samotném uživateli pro jaký typ grilu se rozhodne.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Grilování v kuchyni i mimo ni

Grilování v kuchyni i mimo ni

Najdeme velkou spoustu lidí, kteří si myslí, že s koupí panelákového bytu skončily jejich radovánky spojené s příjemným venkovním posezením spojeným s grilováním! Jediný problém je ovšem v jejich nevědomosti o tom, že grilování rozhodně není procesem, který by nějakým způsobem nutně musel obtěžovat …

Grily na dřevěné uhlí

Grily na dřevěné uhlí

Chcete být mistr v grilování? Rádi byste se předvedli před svojí rodinou a známými jako profesionál v grilování? Že vám k tomu ale chybí pořádný gril? V tom případě se podívejte na webové stránky, kde si můžete vybrat přesně takový gril, jaký se vám bude nejvíc zamlouvat a bude vám stoprocentně vyho…


Zahradní nábytek lze využít i v kuchyni

Zahradní nábytek lze využít i v kuchyni

Zahradní nábytek může mít stejnou funkci jak na zahradě, tak i v domácnosti. Je možná dnes již přežitkem, abychom nábytek zavrhovali jen z toho důvodu, že jeho využití podle letáku je zcela odlišné, než je náš primární zájem. Stejně tak bychom se přeci mohli dívat prakticky na všechno. Buďte tedy ne…

Osvětlení kuchyňské linky a interiéru kuchyně

Osvětlení kuchyňské linky a interiéru kuchyně

Kuchyně je místnost v bytě, ve které, ač se to možná nezdá, stráví mnoho z nás spoustu času. I proto je dobré, aby kuchyň byla dostatečně zařízena a také prosvětlena. V denních hodinách jako osvětlení může vystačit okno, je-li dostatečně velké na to, aby skrz něj proudil dostatek světla. Ve večerníc…