Jak mohou vypadat okrasné zahrady: Fotogalerie vám dodá inspiraci

27. leden 2016  komentáře (0) Reklama

V poslední době roste poptávka majitelů nemovitostí po službách zahradních architektů, kteří se specializují na projekce zahrad a jejich následné realizace. Pokud se i vy chystáte letos proměnit svoji zahradu v místo, které bude kromě odpočinku sloužit i k pokochání, přinášíme vám několik inspirativních fotografií.

Jak mohou vypadat okrasné zahrady: Fotogalerie vám dodá inspiraciJak mohou vypadat okrasné zahrady: Fotogalerie vám dodá inspiraci

Klasická zahrada

Možností, jak může vypadat zahrada u vašeho rodinného domu, existuje nepřeberné množství. Většina z vás cílí na klasický vzhled, kterému dominuje především upravovaný a krátce střižený trávník, doplněný o drobnější okrasné rostliny.

Něco pro romanticky založené duše

Exteriér domu však může vypadat i daleko romantičtěji. Pokud se podíváte do sekce okrasné zahrady fotogalerie, kterou představuje firma Zahrada Dvořáček, uvidíte, že romantiky lze dosáhnout kupříkladu vytvořením umělého jezírka. Do něj se dají nasadit vodní rostliny, ale i rybky. Zahradě rázem vtisknete život, což se projeví přítomností drobného ptactva i dalších živočichů.

Zahrada plná harmonie

Prostředí zahrady lze zrealizovat také harmonicky. Ukazuje to příklad zenové zahrady, kterou již u mnoha zákazníků zmíněná společnost rovněž s úspěchem vytvořila.

Ať už zvolíte ten či onen způsob zkrášlení prostoru před vaším domem, je vždy důležité dbát na všechny detaily.

A to je právě důvod, proč se obrátit na zahradní architekty. Ti vám nejprve vytvoří detailní 3D projekci, kterou pak uvedou v život. Poradí vám s tím, jaké rostliny jsou pro vaši zahradu vzhledem k půdě a klimatickým podmínkám nejvhodnější, pomohou i s případným výběrem doplňkových staveb, mezi něž se kromě jezírek a potůčků řadí třeba zahradní altánky, sedačky a další.

Spolupráce se zahradním architektem přináší i další výhody. Zmíněná firma kupříkladu garantuje veškerý dozor a poradenství před i po realizaci, a to doživotně a zcela zdarma.

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Moderní kuchyně - fotogalerie

Moderní kuchyně - fotogalerie

Asi nebude nikdo protestovat proti tvrzení, že kuchyň je nejvíc využívanou místností v každé domácnosti. A právě proto by právě v ní měl být veškerý komfort a vše tak, aby se zde každý cítil dobře. Z toho důvodu vznikají různá kuchyňská studia.

Letní vaření venku? Stačí vám ohniště přenosné snadno a rychle

Letní vaření venku? Stačí vám ohniště přenosné snadno a rychle

Proč vařit doma, když si během příjemně teplých letních večerů můžete udělat chutné jídlo na zahradě, na čerstvém vzduchu? Pokud máte vlastní zahrádku, případně třeba alespoň terasu nebo prostornější balkon, uvaříte si velmi jednoduše. Stačí k tomu m


Jak si vybírat domácí spotřebiče?

Jak si vybírat domácí spotřebiče?

Drtivá většina z nás už jistě řešila problém, jaké si vybrat do domácnosti co nejkvalitnější pomocníky pro denní potřebu - domácí spotřebiče. Vždyť na trhu je jich takový ohromný výběr. Jedním velice šikovným typem, jsou spotřebiče Baumatic.

Jak navrhnout kuchyň

Jak navrhnout kuchyň

Nejlepší volbou pro novou kuchyň bude určitě kuchyňské studio. Určitě byste si měli vybírat podle referencí, ať už od známých či z internetových fór, kde můžete získat cenné informace o různých firmách, které na jejich oficiálních stránkách nenajdete