Tři styly moderní kuchyně

27. září 2009  komentáře (0)

Klasické kuchyně

Současný zákazník má možnost volit z několika stylů kuchyně. Vyznavači střídmého, decentního interiéru budou jistě vybírat z kuchyní klasického provedení. Tyto se vyznačují velkou variabilností, univerzálním použitím jak v moderních, tak klasických interiérech. Jednoduché linie a nadčasové provedení čelních ploch jsou toho zárukou. Zákazník může vybírat zpravidla mezi dřevěnými dekory nebo provedením ve vysokém lesku. Tyto kuchyně jsou ideální volbou pro ty, kteří nepodléhají tak snadno krátkodobým módním výstřelkům, ale vyznávají naopak trvalé hodnoty.

Venkovská kuchyně

Lidé upřednostňující tradici a milovníci romantiky mohou volit kuchyň v bohatě zdobeném rustikálním stylu. V takto laděné kuchyni na každého dýchne pohoda z dob našich babiček. Jde o styl jednoznačně vhodný do venkovských stavení, pomáhající dotvářet jejich útulnost. Většinou jsou vyrobeny z přírodních materiálů a jejich specifikem jsou např. pilastry, profilovaná masivní dvířka nebo dřevěné hrany pracovních desek. Přestože se jedná o nábytek starobylého designu, kvalita a účelnost dosahuje maximální úrovně a do stylového interiéru lze vhodně zakomponovat i moderní doplňky a spotřebiče.

Moderní kuchyně

Ti, co chtějí jít ruku v ruce s módními trendy, dají jistě přednost moderní kuchyni, tedy kuchyni v moderním stylu. Přibývá zákazníků, kteří považují kuchyni za vizitku své osobitosti a vkusu, zakládají si na dynamickém pojetí interiéru, který tak odpovídá jejich dynamickému životnímu stylu. Moderní kuchyně vynikají čistými liniemi a střízlivými a jednoduchými tvary. Nábytkoví návrháři vycházejí vstříc této skupině zákazníků i ve volbě nejkvalitnějších materiálů, barev a provedení. Nadstandardní design pak dotvářejí spotřebiče světových značek.

[Nahoru ↑]

Reklama