Tip na dobrou pizzu

30. říjen 2015  komentáře (0) Reklama

Pizza patří k nejoblíbenějším jídlům po celém světě a u nás tomu samozřejmě není jinak. Pravdou ale je, že ne vždy se v restauraci či u rozvozu můžete těšit na skutečně dobrou pizzu, která ctí tradiční italské receptury. Právě proto pro vás mám tip na vynikající pizzu v Plzni, kterou dělá známá restaurace J. Gotti.

Tip na dobrou pizzuTip na dobrou pizzu

Kde najdete v Plzni restauraci s vynikající pizzou?

Restaurace J. Gotti sídlí v samotném centru Plzně, kousek od pomníku Díky, Ameriko, místa též známého jako křižovatka U Práce. Zaměřuje se ale také na rozvoz jídel v Plzni a okolí, takže si pizzu můžete vychutnat nejen v útulném prostředí restaurace, ale i v klidu a pohodlí domova. Navíc nabízí Pizza Plzeň rozvoz zdarma, platíte jen za samotnou objednávku. Platit lze přitom nejen hotově, ale i běžnými stravenkami. Ke každé dovezené pizze navíc dostanete kupon. Jakmile jich nasbíráte 10, máte nárok na dovoz 1 pizzy zcela zdarma.

Tajemství pizzy od J. Gotti

Proč právě pizza od J. Gotti? Z osobní zkušenosti vím, že zde při přípravě skutečně dodržují recepty, které se používají v italských restauracích. Křupavé tenké těsto, přesně zvolené ingredience, které jsou pokud možno čerstvé – to je základ pizzy od Gottiho. Jako by se člověk alespoň na okamžik ocitl v pravé italské restauraci.

Ochutnejte i další italské speciality

Restaurace J. Gotti nabízí více než 20 druhů pizzy. To ale není všechno, pochutnáte si zde i na dalších italských specialitách. Například na zeleninových salátech, rizotu a samozřejmě i nejrůznějších druzích těstovin. Po hlavním chodu si pak můžete dát některý z výtečných sladkých dezertů a jako nápoj italskou kávu.

Dobrých pizzerií je v Plzni bohužel poskrovnu. Ale když člověk hledá, přeci jen nějakou najde. Troufnu si tvrdit, že v restauraci J. Gotti budete jako milovníci pizzy určitě spokojeni. Svědčí o tom i mnohé recenze, které lze najít na internetu.

Foto: pizza.j-gotti.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Levné a kvalitní remosky

Levné a kvalitní remosky

Máte – li chatu, chalupu nebo prostě jen malou kuchyň, určitě jste nejednou řešili otázku, jak uvařit kvalitní jídlo a nemuset přitom obětovat poměrně velkou část prostoru velké, klasické troubě. Dobrou alternativou může být remoska

Nejlepší domácí pekárna

Nejlepší domácí pekárna

Máte rádi vůni čerstvého, právě upečeného chleba, libujete si v tom, když je krajíc ještě teplý – tak moc, že se na něm máslo ihned rozpouští? Jenže něco takového obyčejný, koupený chleba obvykle nenabízí.


Údržba moderního kuchyňského vybavení

Údržba moderního kuchyňského vybavení

Hladké plochy, skleněné desky, lesklé tabule. To vše je typické pro moderní kuchyně. Jednoduchý design vypadá dobře, je ale bohužel náročný na údržbu. A nic nevypadá hůř než skvěle vybavená, ale špatně udržovaná kuchyň. Čistota je v kuchyni zcela zásadní. Kromě toho, že je špína neestetická, s nejv…

Inspirace (nejen) do kuchyně v romantickém stylu

Inspirace (nejen) do kuchyně v romantickém stylu

Přemýšlíte, čím oživit Vaši kuchyň a jídelnu? Pokud máte rádi romantiku, venkov a dávné časy, mohl by Vás oslovit skandinávský vintage styl a jeho bytové doplňky. Interiéry zařízené ve vintage stylu působí velice vlídně, útulně a zabydleně.