Tip na dobrou pizzu

30. říjen 2015  komentáře (0) Reklama

Pizza patří k nejoblíbenějším jídlům po celém světě a u nás tomu samozřejmě není jinak. Pravdou ale je, že ne vždy se v restauraci či u rozvozu můžete těšit na skutečně dobrou pizzu, která ctí tradiční italské receptury. Právě proto pro vás mám tip na vynikající pizzu v Plzni, kterou dělá známá restaurace J. Gotti.

Tip na dobrou pizzuTip na dobrou pizzu

Kde najdete v Plzni restauraci s vynikající pizzou?

Restaurace J. Gotti sídlí v samotném centru Plzně, kousek od pomníku Díky, Ameriko, místa též známého jako křižovatka U Práce. Zaměřuje se ale také na rozvoz jídel v Plzni a okolí, takže si pizzu můžete vychutnat nejen v útulném prostředí restaurace, ale i v klidu a pohodlí domova. Navíc nabízí Pizza Plzeň rozvoz zdarma, platíte jen za samotnou objednávku. Platit lze přitom nejen hotově, ale i běžnými stravenkami. Ke každé dovezené pizze navíc dostanete kupon. Jakmile jich nasbíráte 10, máte nárok na dovoz 1 pizzy zcela zdarma.

Tajemství pizzy od J. Gotti

Proč právě pizza od J. Gotti? Z osobní zkušenosti vím, že zde při přípravě skutečně dodržují recepty, které se používají v italských restauracích. Křupavé tenké těsto, přesně zvolené ingredience, které jsou pokud možno čerstvé – to je základ pizzy od Gottiho. Jako by se člověk alespoň na okamžik ocitl v pravé italské restauraci.

Ochutnejte i další italské speciality

Restaurace J. Gotti nabízí více než 20 druhů pizzy. To ale není všechno, pochutnáte si zde i na dalších italských specialitách. Například na zeleninových salátech, rizotu a samozřejmě i nejrůznějších druzích těstovin. Po hlavním chodu si pak můžete dát některý z výtečných sladkých dezertů a jako nápoj italskou kávu.

Dobrých pizzerií je v Plzni bohužel poskrovnu. Ale když člověk hledá, přeci jen nějakou najde. Troufnu si tvrdit, že v restauraci J. Gotti budete jako milovníci pizzy určitě spokojeni. Svědčí o tom i mnohé recenze, které lze najít na internetu.

Foto: pizza.j-gotti.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...