Nejlepší domácí pekárna

1. červen 2012  komentáře (0) Reklama

Máte rádi vůni čerstvého, právě upečeného chleba, libujete si v tom, když je krajíc ještě teplý – tak moc, že se na něm máslo ihned rozpouští? Jenže něco takového obyčejný, koupený chleba obvykle nenabízí. Naštěstí je tu možnost pořízení vlastní domácí pekárny – moderního, šikovného přístroje, díky kterému snadno a celkem bez námahy. Taková domácí pekárna totiž nejenže peče, umí ale také sama uhníst těsto. Jediné, co od vás chce je, abyste do ní nasypali potřebné suroviny a ona si s nimi poradí, jak nejlépe umí – výsledkem bude vždy dobrý, voňavý a hlavně čerstvý chléb na vašem prostřeném stole.

Nejlepší domácí pekárnaNejlepší domácí pekárna

Tím ale její možnosti nekončí, s vlastní pekárnou totiž neupečete jen chleba. Kvalitní přístroje umějí také upéct koláč, vytvořit džem nebo uhníst těsto na nudle. Nespornou výhodou domácí pekárny je minimálně to, že chleba v ní upečený vám vydrží déle. Koupený chléb obvykle po jednom dni začíná tvrdnout a plesnivět, chleba z kvalitní domácí pekárny ale můžete jíst i několik dní. Další výhodou, kterou jistě oceníte je i to, že jsou na trhu k dostání nejrůznější kuchařky, podle kterých můžete tvořit, upéct si můžete kupříkladu bagety, vlastní celozrnný chléb, anglické bulky, pizzu či třeba ananasový závin – zajímavých receptů najdete spousty.

Suroviny pro pekárnu můžete navážit a naměřit sami, stejně tak je tu možnost pořízení hotových směsí, ke kterým akorát přilijete vodu. Nemusíte si tak dělat hlavu s tím, zda jste suroviny namíchali ve správném poměru, na druhou stranu vás kombinování různých surovin může bavit a můžete dojít k vlastním, originálním receptům. Pokud vás tedy láká mít každý den na stole čerstvé pečivo, nemáte proč váhat. Z pekárny chleba vytažený den co den provoní celý váš domov a vy tak budete mít další důvod cítit se šťastně a spokojeně.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Domácí pekárny

Domácí pekárny

V dnešním článku bychom Vám rádi představili domácí pekárny Domácí pekárna je stále oblíbenější elektrický spotřebič pro přípravu chleba v domácnosti. Jeho součástí je pečící pánev s jedním či dvěma hnětacími noži uprostřed pánve uložená ve speciální malé troubě s ovládacím panelem a topnou spirálou…

Jak si vybírat domácí spotřebiče?

Jak si vybírat domácí spotřebiče?

Drtivá většina z nás už jistě řešila problém, jaké si vybrat do domácnosti co nejkvalitnější pomocníky pro denní potřebu - domácí spotřebiče. Vždyť na trhu je jich takový ohromný výběr. Jedním velice šikovným typem, jsou spotřebiče Baumatic.


Nejlepší myčka na nádobí

Nejlepší myčka na nádobí

Pokud už vás opravdu omrzelo umývat každý den nádobí, je zřejmě nejvyšší čas pořídit si myčku. Uvidíte, že existuje opravdu mnoho důvodů, proč si tohoto skvělého pomocníka do domácnosti pořídit.

Kde můžete najít to nejlepší bydlení?

Kde můžete najít to nejlepší bydlení?

Novostavby Praha vás jistě ohromí. V případě, že hledáte i vy bydlení v Praze, ale bohužel jste ještě nenašli to, co by vyhovovalo všem vašim představám, pak se jistě podívejte na internetové stránky erealitypraha.cz.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!