Prodej bytů v Praze: Využijte možnosti zajištění prohlídky online

13. prosinec 2014  komentáře (0) Reklama

Prodej bytů v Praze se stále častěji uskutečňuje s využitím online portálů. Je to dáno mimo jiné tím, že lidé nemají čas chodit po pobočkách realitních kanceláří. V případě, že se chystáte na koupi nového bytu v Praze a jejím okolí, dá se využít hned několika portálů.

Prodej bytů v Praze: Využijte možnosti zajištění prohlídky onlineProdej bytů v Praze: Využijte možnosti zajištění prohlídky online

Online portály nabízejí možnost zjištění mnoha informací o prodávaných bytech

Na internetových portálech, které se zaměřují na prodej bytů v Praze a jejich blízkém okolí, obvykle najdete veškeré potřebné informace. Dozvíte se něco o lokalitě, v níž se dům s vámi vybraným bytem nachází. To je důležité zejména z toho důvodu, že si uděláte jasnou představu o tom, jaká je zde občanská vybavenost, dopravní dostupnost, případně třeba i to, zda se v okolí nachází nějaký park, kam se dá ve volném čase zajít na procházku s dětmi či pejsky.

Další, co na těchto portálech najdete, jsou standardy jednotlivých bytů a domů. Zda jsou využity moderní prvky typu tepelných čerpadel, rekuperace či podlahového vytápění.

Lze si sjednat schůzku přímo v bytě, o který máte zájem

V neposlední řadě se z pohodlí domova dozvíte také cenu za konkrétní byt, jeho dispoziční řešení a velikost. Pakliže vás některý byt zaujme, můžete pomocí poptávkového formuláře ihned kontaktovat zástupce prodejce, s nímž si domluvíte osobní prohlídku nemovitosti. Následně už pak může být dojednán samotný prodej bytu.

Aktuálně prodávané byty v Praze a okolí

Aktuálně se v online prodeji bytů nachází několik zajímavých nemovitostí. Pěkným příkladem je Rezidence Bělohorská, která vznikla na Praze 6 v Břevnově. Jak z internetu zjistíte, jde o velmi atraktivní lokalitu, která je vhodná pro bydlení rodin s dětmi. Rezidence Bělohorská konkrétně nabízí 35 bytových jednotek s dispozemi od 1+kk až 4+kk.

Hledáte-li spíše bydlení kousek od Prahy, pak doporučuji zavítat na stránky, které popisují projekt Vilapark Jesenice. Ten vznikl v obci Jesenice, která se nachází jen pár kilometrů jižně od Prahy. Jde o poklidnou lokalitu, která přesto nabízí dobrou občanskou vybavenost. Do centra Prahy se dostanete snadno, ať už autem či MHD.

Foto: bytyprodejpraha.cz

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Bydlení v Praze: ceny a počet bytů k pronájmu nebo prodeji

Bydlení v Praze: ceny a počet bytů k pronájmu nebo prodeji

Do Prahy, hlavního města České republiky, se neustále stěhují noví lidé. Je to logické, Praha je jednoznačně nejatraktivnější lokalitou k bydlení v celé ČR. Jak je to však s nabídkou volných nemovitostí a jaké jsou ceny za bydlení?

Nabídka na výhodný prodej bytů: Praha 9 v Rezidenci Veselská nabízí ideální bydlení pro mladé

Nabídka na výhodný prodej bytů: Praha 9 v Rezidenci Veselská nabízí ideální bydlení pro mladé

Jako mladí lidé, kteří jsou teprve na začátku produktivního života, musíte myslet na budoucnost. A k ní patří také kvalitní bydlení. Nejlepší je, pokud si koupíte vlastní byt. Nemusíte pak po celý život platit drahý nájem. Vynikající šance na získání


Kuchyně- základ nového bytu

Pořizují-li si lidé nové byty, měli by se zaměřit nejen na to, v jaké lokalitě se nacházejí, ale také na to, jak moderně jsou zařízeny jednotlivé místnosti. Mezi nejdůležitější místnosti každého bytu patří kuchyně. I ten nejmodernější byt, v němž bude opomíjen prostor kuchyně, nebude pro rodinný živ…

Jak zajistit vyklízecí firmu pro vyklizení bytu nebo domu?

Renovace kuchyně je nedílnou součástí rekonstrukce bytu. Na kuchyni je zapotřebí se výrazně zaměřit z toho důvodu, že jde o prostor, který budeme využívat každý den. Před renovací kuchyně je vhodné si nejprve zajistit její kompletní vyklizení tak, aby stavebním firmám či nám osobně během práce nic n…