Kuchyňské dřezy nerezové i jiné

25. srpen 2012  komentáře (0) Reklama

Dřezy bez nejmenších pochyb patří do každé kuchyně. Zvláště vaříte – li rádi a často, určitě oceníte kvalitní dřez, do kterého se vejde veškeré použité nádobí a ještě zbude prostor třeba pro oplachování zeleniny.

Kuchyňské dřezy nerezové i jinéKuchyňské dřezy nerezové i jiné

Vybrat si ale nový dřez nemusí být zase tak snadné – v současné době se totiž nabízí velká spousta dřezů různých tvarů, velikostí i materiálů a tak je třeba si dobře rozmyslet, který typ bude pro vás ten nejvhodnější.

Určitě znáte dnes už klasické a stále velice oblíbené nerezové dřezy. Tyto vysoce kvalitní výrobky bývají většinou vybaveny také odkapávačem a najdete je už ve velké spoustě kuchyní.

Méně obvyklé jsou pak granitové dřezy – krásné a odolné, kamenné dřezy si pomalu probíjejí cestu do našich domovů. Jejich oblíbenost může být dána tím, že se snadno udržují a zachovávají si příjemný vzhled i po dlouhodobém užívání. Masivní materiál dřezu je navíc velice odolný a navíc máte možnost vybrat si i barvu a sladit tak dřez se zbytkem kuchyně.

Jinou moderní novinkou v oblasti dřezů jsou i dřezy z Tectonitu. Materiál má schopnost odolat i opravdu vysokým teplotám, navíc je odolný i vůči bakteriím a ekologicky zaměřené jedince potěší i to, že jde o plně recyklovatelný materiál.

Další alternativou ke klasickým nerezovým dřezům jsou i Eurostone kuchyňské dřezy , jež také oplývají vynikajícími vlastnostmi, mimo jiné i tím, že jsou schopné odolat běžně používaných kuchyňským louhům a kyselinám, rovněž je jen tak nezničí nárazy, teplotní šoky a i s poškrábáním by si měl poradit.

Dřezy se ale nemusí lišit pouze použitým materiálem – rozhodně by vás mohly zaujmout třeba dvoudřezy, díky nímž budete moci tuto plochu rozdělit třeba na část, kde uskladníte použité nádobí a druhou část, ve které můžete sem tam něco rychle očistit. Neméně zajímavé jsou pak rohové dřezy, které oceníte třeba v malinké kuchyni.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Osvětlení kuchyňské linky

Osvětlení kuchyňské linky

Kvalitní osvětlení kuchyňské linky je velmi důležité v jakémkoli interiéru. Jestliže máte pracovat v kuchyni ve večerních hodinách, anebo si jen vytvořit příjemné osvětlení kuchyně.

Kuchyňské linky s variabilní sestavou skříněk

Kuchyňské linky s variabilní sestavou skříněk

Jednou z nejdůležitějších součástí kuchyně je kuchyňská linka. Bez ní byste jen těžko dokázali ve své kuchyni připravit nějaké kvalitní jídlo. Při zařizování kuchyně bývá ale často problém s prostorem. Zejména v menších bytech se nedají zabudovat hot


Kuchyňské nože z nanomateriálů (Nanonože)

Kuchyňské nože z nanomateriálů (Nanonože)

Kuchyňské nože patří mezi nejdůležitější pomůcky v domácnosti. Těžko si představíme, že bychom si připravili nějaké dobré a chutné jídlo, aniž bychom měli ostrý nůž na krájení a řezání masa, ovoce či zeleniny.

Základní kuchyňské potřeby a vybavení

Kuchyně je místem, v němž většina z nás tráví poměrně dost času. Ať už si zde připravujeme snídani, oběd, večeři nebo jen nějakou svačinku, vždy potřebujeme mít po ruce nějaké kuchyňské potřeby. Bez nich bychom se zkrátka neobešli. A které potřeby do kuchyně jsou naprosto základní a nepochybně nejdů…Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!