Kuchyňské linky s variabilní sestavou skříněk

21. prosinec 2013  komentáře (0) Reklama

Jednou z nejdůležitějších součástí kuchyně je kuchyňská linka. Bez ní byste jen těžko dokázali ve své kuchyni připravit nějaké kvalitní jídlo. Při zařizování kuchyně bývá ale často problém s prostorem.

Kuchyňské linky s variabilní sestavou skříněkKuchyňské linky s variabilní sestavou skříněk

Zejména v menších bytech se nedají zabudovat hotové kuchyňské linky, neboť mají příliš velké rozměry a nezapadají do daného prostoru. Řešením je nákup kuchyňské linky, kdy si můžete libovolně sestavit její jednotlivé skříňky.

Nová linka přesně dle vašich představ

Variabilní kuchyňské linky řeší problém s nedostatkem místa. Pokud zkrátka v kuchyni nemáte tolik prostoru, aby se sem vešla hotová linka, zvolíte variantu, kdy si ji vlastně do značné míry sestavíte na míru. Můžete si tak sami určit, kolik se v ní bude nacházet skříněk, poliček a jaké tedy bude mít celkové rozměry.

Variabilní kuchyňské skříňky vám navíc umožní zrealizovat linku přesně dle vašich představ tak, aby nebyla příliš velká, dala se například umístit do rohu místnosti atp.

Sestavu kuchyňské linky si tímto způsobem můžete vybrat kupříkladu v internetovém obchodě Nábytek-Elegance.cz. Máte možnost si zvolit počet horních a dolních skříněk, které se budou ve vaší nové lince nacházet, samozřejmě i jejich rozměry a materiály, z nichž jsou vyrobeny.

Kuchyně Sagy

Pokud si raději chcete koupit hotovou kompletní linku, pak zmíněný obchod nabízí mnoho variant. Pěkným příkladem je třeba kuchyně Sagy. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších kuchyňských linek, která je vyrobena v atraktivním provedení. Bílý korpus je doplněn o dvířka z dubu, pracovní deska má pak barvu v odstínu aranu nebeského.

I v případě kuchyně Sagy je možné zvolit sestavu kuchyňské linky tak, aby dokonale zapadla do vaší místnosti.

Foto: nabytek-elegance.cz

Komerční sdělení

-obs-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

3.4 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Osvětlení kuchyňské linky

Osvětlení kuchyňské linky

Kvalitní osvětlení kuchyňské linky je velmi důležité v jakémkoli interiéru. Jestliže máte pracovat v kuchyni ve večerních hodinách, anebo si jen vytvořit příjemné osvětlení kuchyně.

Osvětlení kuchyňské linky a interiéru kuchyně

Osvětlení kuchyňské linky a interiéru kuchyně

Kuchyně je místnost v bytě, ve které, ač se to možná nezdá, stráví mnoho z nás spoustu času. I proto je dobré, aby kuchyň byla dostatečně zařízena a také prosvětlena. V denních hodinách jako osvětlení může vystačit okno, je-li dostatečně velké na to, aby skrz něj proudil dostatek světla. Ve večerníc…


Kuchyňské dřezy nerezové i jiné

Kuchyňské dřezy nerezové i jiné

Dřezy bez nejmenších pochyb patří do každé kuchyně. Zvláště vaříte – li rádi a často, určitě oceníte kvalitní dřez, do kterého se vejde veškeré použité nádobí a ještě zbude prostor třeba pro oplachování zeleniny.

Kuchyňské nože z nanomateriálů (Nanonože)

Kuchyňské nože z nanomateriálů (Nanonože)

Kuchyňské nože patří mezi nejdůležitější pomůcky v domácnosti. Těžko si představíme, že bychom si připravili nějaké dobré a chutné jídlo, aniž bychom měli ostrý nůž na krájení a řezání masa, ovoce či zeleniny.