Moderní a levné bydlení nabízejí mobilní domy

30. červen 2012  komentáře (0) Reklama

Vždycky jste si přáli mít pěkný rodinný domek, který bude jen a jen váš? Nebaví vás už bydlení v bytě panelového domu a raději byste se natrvalo přestěhovali na chatu, jenže ta není obyvatelná po celý rok? Pak si pořiďte mobilní domek, v němž se dá bydlet celoročně.

Moderní a levné bydlení nabízejí mobilní domyModerní a levné bydlení nabízejí mobilní domy

Hit posledních let

Mobilní domy jsou hitem posledních několika let. Jedná se o levné alternativy ke klasickým rodinným domů, chatám či chalupám. Jejich hlavní výhodou je to, že na jejich stavbu nepotřebujete žádné stavební povolení. Jak už z názvu vyplývá, tyto stavby nejsou pevně spojeny se zemí, dají se v případě potřeby přemístit.

Výstavba mobilního domu je otázkou dní

Zájemci o mobilní montované domy si jednoduše u prodejce objednají výstavbu, dopravu a montáž domu na svůj pozemek. To vše netrvá měsíce jako v případě výstavby klasického rodinného domu, montované mobilní domy jsou postaveny maximálně v řádu několika týdnů od potvrzení koupě. Nejčastěji se jedná o takzvané dřevostavby na klíč. Zájemce sdělí firmě, která bude domek realizovat, potřebné parametry a nároky, na základě nichž je pak stavba vyprojektována a následně postavena.

Levné a přitom plnohodnotné bydlení

Mobilní domy jsou výhodné nejen díky tomu, že jejich výstavba je rychlá. Jsou i mnohem levnější, jejich obvyklá pořizovací cena nepřesahuje jeden milion korun, což je v porovnání s běžnými nemovitostmi mnohem menší suma. Přitom se mobilní montované domy dají využívat nejen k rekreačním účelům, splňují požadavky na celoroční bydlení, navíc mají velmi dobré energetické standardy, spotřeba energií při jejich vytápění a provozu je na nízké úrovni. I provoz domácnosti je tak levný.

Skvělá varianta pro mladé i seniory

Levné mobilní domy mohou oslovit třeba mladé rodiny, které chtějí bydlet ve svém, avšak nechtějí se uvázat hypotékou na další desítky let. Zároveň jsou také ideálním řešením pro starší lidi, kteří chtějí prožít zbytek života v klidu a mimo hlavní městskou zástavbu. Panelový dům či starý a nevyhovující rodinný dům tak mohou snadno a levně nahradit za kvalitní bydlení v mobilním montovaném domku.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Levné a kvalitní remosky

Levné a kvalitní remosky

Máte – li chatu, chalupu nebo prostě jen malou kuchyň, určitě jste nejednou řešili otázku, jak uvařit kvalitní jídlo a nemuset přitom obětovat poměrně velkou část prostoru velké, klasické troubě. Dobrou alternativou může být remoska

Kde můžete najít to nejlepší bydlení?

Kde můžete najít to nejlepší bydlení?

Novostavby Praha vás jistě ohromí. V případě, že hledáte i vy bydlení v Praze, ale bohužel jste ještě nenašli to, co by vyhovovalo všem vašim představám, pak se jistě podívejte na internetové stránky erealitypraha.cz.


Levné a kvalitní kuchyňské potřeby Tescoma

Levné a kvalitní kuchyňské potřeby Tescoma

Tescoma. Tato značka se dá položit do rovnice, kde se praví, že kuchyňská kvalita rovná se Tescoma. Nevěříte? Potom se podívejte na jejich webové stránky, kde najdete takové unikátní a originální kousky.

Bydlení v Praze: ceny a počet bytů k pronájmu nebo prodeji

Bydlení v Praze: ceny a počet bytů k pronájmu nebo prodeji

Do Prahy, hlavního města České republiky, se neustále stěhují noví lidé. Je to logické, Praha je jednoznačně nejatraktivnější lokalitou k bydlení v celé ČR. Jak je to však s nabídkou volných nemovitostí a jaké jsou ceny za bydlení?