Realizace kuchyní

14. září 2011  komentáře (0) Reklama

Potřebujete navrhnout a po té i zrealizovat vaši kuchyň? Žádný problém pro společnost MAVA spol. s.r.o., která realizace kuchyní dělá. Tato vynikající společnost byla založena již v roce 1991 a od té doby se dostala do podvědomí mnoha spokojených klientů. Obraťte se i vy na tuto společnost a zrealizujte si s jejich pomocí svoje sny. Nechte si navrhnout kuchyň, která je naprosto v souladu se všemi myslitelnými a možnými hygienickými předpisy.

Realizace kuchyníRealizace kuchyní

Společnost MAVA spol. s.r.o. je zde od toho, aby vám nejen zařídila realizace kuchyní, ale i doporučila a hlavně dodala kompletní gastronomické zařízení, které se může pochlubit vysokou kvalitou. Vybavuje hlavně stravovací zařízení, jako jsou například hotely, restaurace, školní kuchyně, nemocnice, závodní stravování a zařízení v oboru prádelenských provozů a technologií.

To vše je podpořeno několika certifikáty, které jsou zaměřeny na projekční a realizační činnost. Kromě již zmiňované realizace kuchyní , spadá do nabídky této společnosti i montáž kuchyňských zařízení a to včetně revizí a za samozřejmost je považováno i zaškolení obsluhy. Veškeré dodané gastronomické zařízení má dlouhý záruční a pozáruční servis.

Za hlavního partnera si tato firma vybrala vynikající společnost Elektrolux. Ta je považována za největšího světového výrobce gastronomické technologie. Ta dodává veškeré gastronomické zařízení, které se posléze montuje přímo do realizovaných kuchyní. V jejich repertoáru se nachází takové výrobky, jako jsou například přípravné stroje a strojky, nerezový nábytek a veškeré nerezové vybavení, varná technologie, pečící a smažící zařízení, myčky a v neposlední řadě i chladící a mrazící technika.

Máte zájem o tyto vynikající služby? Zkontaktujte společnost MAVA s.r.o. a nechte odborníky zrealizovat vaši kuchyň, která bude naprosto odpovídat všem požadavkům dnešní moderní doby.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Hlavní výhody realizace kuchyně na míru

Hlavní výhody realizace kuchyně na míru

Při zařizování domácnosti je vždy lepší, pokud zvolíte nábytek na míru. Jde sice zpravidla o trochu finančně nákladnější řešení, nicméně vyplatí se hned z několika důvodů. Platí to prakticky pro všechny místnosti. Realizace nábytku na míru je ale obz

Ventilátory v kuchyni

Ventilátory v kuchyni

Společnost HACO nabízí hned několik různých druhů větracích mřížek. Sortiment těchto produktů je velmi široký a rozdělit se dá například podle materiálu, z něhož jsou tyto větrací mřížky vyrobeny.


Velikonoce v kuchyni

Velikonoce v kuchyni

V našich končinám jsou Velikonoce velmi tradičním svátkem a většina domácností dodržuje stejné zvyky a tradice. Samozřejmostí je vždy beránek, spousta malovaných vajíček a sladkostí. Půst se v dnešní době dodržuje pouzde v katolických rodinách.

Instalatéři ve vaší kuchyni

Instalatéři ve vaší kuchyni

Určitě bychom neměli v žádném případě podcenit situace, kdy ve své kuchyni budeme potřebovat pomoc instalatérů, kteří by nám mohli pomoci především v těch chvílích, kdy se ocitneme v problémech, které nebudeme schopni vyřešit sami. Stejně tak nepodceňujte další řemesla.