Ventilátory v kuchyni

4. srpen 2010  komentáře (0) Reklama

Společnost HACO nabízí hned několik různých druhů větracích mřížek. Sortiment těchto produktů je velmi široký a rozdělit se dá například podle materiálu, z něhož jsou tyto větrací mřížky vyrobeny. Základními mřížkami jsou mřížky plastové. Ty se vyrábějí z velmi kvalitního stabilního UV materiálu zvaného ASA, který zabezpečuje tu skutečnost, že výrobky mohou bez problémů fungovat jak v exteriéru, tak i v interiéru. Výrobky tohoto typu jsou dodávány v hnědé a bílé barvě.

Ventilátory v kuchyniVentilátory v kuchyni

Jednotlivé druhy mřížek z plastu

Kdybychom měli uvést několik základních typů mřížek z plastu, tak jsou jimi větrací mřížka se síťovinou - krytky, gravitační větrací mřížka, větrací mřížka vybavená rámečkem se síťovinou anebo větrací mřížka s rámečkem a žaluzií. Volit mohou zákazníci také dveřní větrací mřížku anebo kruhovou větrací mřížku se síťovinou.

Princip funkčnosti větracích mřížek

Když budeme popisovat jednotlivé plastové mřížky, tak můžeme začít větrací mřížkou gravitační. Ta může také být vyrobena z plastu jako třeba plastová dvířka a její princip spočívá v tom, že lamely jsou konstruovány pro aktivní odvětrávání, čímž se zamezí proudění studeného vzduchu zpět. Větrací plastová mřížka dveřní lze použít jak v exteriéru, tak i v interiéru stejně jako klasická plastová větrací mřížka.

Pořídit si můžete také ventilátory

Společnost mimo větrací mřížky také nabízí například ventilátory. Problémem ovšem není také laserové svařování a navařování. Laserová technologie zabezpečuje naprostou přesnost a nízké teplotní ovlivnění okolí.

Kovové větrací mřížky

Mimo samotné ventilátory společnost HACO vyrábí také vpusti a kovové větrací mřížky. Ty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního nerezu, který je nazýván také potravinářskou nerezí. Nejznámější mřížkou je větrací mřížka nerez kruhová se síťovinou, která je na zadní straně. Vybrat si lze ale také klasickou nerez mřížku se síťovinou.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Realizace kuchyní

Realizace kuchyní

Potřebujete navrhnout a po té i zrealizovat vaši kuchyň? Žádný problém pro společnost MAVA spol. s.r.o., která realizace kuchyní dělá.

Velikonoce v kuchyni

Velikonoce v kuchyni

V našich končinám jsou Velikonoce velmi tradičním svátkem a většina domácností dodržuje stejné zvyky a tradice. Samozřejmostí je vždy beránek, spousta malovaných vajíček a sladkostí. Půst se v dnešní době dodržuje pouzde v katolických rodinách.


Instalatéři ve vaší kuchyni

Instalatéři ve vaší kuchyni

Určitě bychom neměli v žádném případě podcenit situace, kdy ve své kuchyni budeme potřebovat pomoc instalatérů, kteří by nám mohli pomoci především v těch chvílích, kdy se ocitneme v problémech, které nebudeme schopni vyřešit sami. Stejně tak nepodceňujte další řemesla.

Keramické nože v kuchyni

Keramické nože v kuchyni

V mnoha ohledech bychom se měli zamyslet nad skutečností, proč ještě stále nemáme keramické nože v naší kuchyni. Jsou naprosto skvělým pomocníkem při vaření, zvláště pak krájení všech možných potravin.