Vestavná myčka nádobí

5. červenec 2012  komentáře (0) Reklama

Možná je pro vás mytí nádobí koníčkem. Přesto ale je tato nutná činnost ze všeho nejvíc hrozným zabijákem času, kterého je i tak málo. Přitom můžete přinejmenším zvážit koupi nové myčky nádobí.

Vestavná myčka nádobíVestavná myčka nádobí

Takových moderních, čas a ruce šetřících pomocníků najdeme na trhu spousty. Není divu, že je o ně zájem – kvalitní volně stojící i vestavné myčky šetří nejen čas, stejně tak snížíte spotřebu vody a výsledkem bude vždy dokonale čisté, nemastné nádobí. Ani energetická náročnost spotřebiče nemusí být moc vysoká, zvláště pořídíte – li si myčku v energetické třídě A.

Myčky přitom nejsou podobné jako vejce vejci, naopak, jednotlivé typy se mohou lišit hned v několika parametrech.

Jedním z nich je šířka myčky, která může být buďto 60 nebo 45 centimetrů. Větší myčky jsou vhodné pro velké rodiny. Do takové myčky totiž naskládáte až patnáct sad nádobí, což oceníte třeba při rodinných oslavách, stejně tak je tato velikost vhodná do restauračních zařízení. Menší vestavná myčka si získá místo všude tam, kde máte málo prostoru, pravděpodobně tedy v malé rodině s malou kuchyní nebo ji oceníte jako firemního pomocníka.

Přitom také rozlišujeme myčky panelové a integrované. Liší se v tom, jak moc je ovládací panel myčky viditelný. Ovládaní panelové myčky je hezky na očích, integrovaná myčka ho má schovaný tak, aby nerušil, kupříkladu v případě, že máte myčku zabudovanou v kuchyňské lince a koukající panel by narušoval designovou čistotu.

Každá moderní, vestavná myčka nádobí potom oplývá nízkou hladinou hluku, stejně jako dostatečně velkou LCD obrazovky. Stejně tak nechybí nejrůznější vychytávky, tedy pojistky proti přetečení či plánování času.

Moderní myčky nádobí jsou zkrátka výhodným pomocníkem do každé domácnosti, určitě proto uděláte dobře, když některou z nich uvítáte jako nového člena vaší rodiny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Nejlepší myčka na nádobí

Nejlepší myčka na nádobí

Pokud už vás opravdu omrzelo umývat každý den nádobí, je zřejmě nejvyšší čas pořídit si myčku. Uvidíte, že existuje opravdu mnoho důvodů, proč si tohoto skvělého pomocníka do domácnosti pořídit.

Kvalitní a potřebná myčka nádobí

Máte velkou rodinu a neradi přitom myjete nádobí? Chcete předejít nekonečným dohadům o tom, kdo je s touto zdlouhavou, nudnou a mokrou povinností na řadě tentokrát? Možná stojí za úvahu myčka nádobí


Myčka nádobí - ušetří vodu?

Myčka nádobí - ušetří vodu?

Jednou z nedílných součástí kuchyní se staly moderní myčky nádobí, které lze do kuchyně zakomponovat jak ve vestavěné podobě, tak i jako volně stojící. Důvodem, proč si mycí linku většina domácností pořizuje, je snaha o úsporu energií. Počítá se s tím, že myčka dokáže nejen uspořit energii, kterou…

Smaltované nádobí ve vaší kuchyni

Smaltované nádobí ve vaší kuchyni

Smaltované nádobí ještě nepatří do starého železa, jak bychom se mylně mohli domnívat. Dnešní trendy v kuchyni přináší opět pohled do kuchyně našich rodičů nebo rovnou našich babiček. Ne všechno staré je totiž špatné. Objevíte-li totiž výhody smaltu, zjistíte, že má ohromné množství výhod.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!