Inspirace (nejen) do kuchyně v romantickém stylu

18. srpen 2014  komentáře (0) Reklama

Přemýšlíte, čím oživit Vaši kuchyň a jídelnu? Pokud máte rádi romantiku, venkov a dávné časy, mohl by Vás oslovit skandinávský vintage styl a jeho bytové doplňky.

Inspirace (nejen) do kuchyně v romantickém styluInspirace (nejen) do kuchyně v romantickém stylu

Interiéry zařízené ve vintage stylu působí velice vlídně, útulně a zabydleně. Bytové doplňky a dekorace v sobě spojují romantiku venkova s elegancí skandinávského stylu. Často bývají vyrobeny tak, aby vypadaly starodávně. Nejběžnějším materiálem je dřevo, následuje kov a sklo. Všechny tyto materiály se skvěle kombinují.

Z nábytku na Vás dýchne venkovská romantika. Komody, truhly, dřevěné lavice, příborníky, židle, stoly, skříně, to vše působí jakoby opotřebovaným dojmem. A právě v tom je jejich kouzlo. Stejně tak bytové doplňky jsou vyráběny tak, aby vypadaly starodávně. Často se používá patinování.

Vintage styl se dobře kombinuje s moderními prvky. Zkuste moderně zařízenou jídelnu ozvláštnit stolem a židlemi ve stylu vintage. Nebojte se klidně použít každou židli jinou. Uvidíte, že to bude jídelně slušet. Báječně se v ní bude vyjímat i skříňka na talíře a příbory, která vypadá jako z dob našich babiček. Nebo můžete skříňku umístit do kuchyně.

Kuchyň i jídelnu příjemně doladí doplňky do kuchyně a jídelny. Různé hrnečky, talířky, konvice, misky, dózy, vařečky, utěrky, …, to vše tam prostě patří. Zapomeňte však na nudný porcelán a obyčejné kuchyňské potřeby. Na své si přijdou milovníci kytiček, krásných výrazných barev i něžných pastelových odstínů. Stačí si jen vybrat, co je Vám nejmilejší.

A máme pro Vás ještě jeden tip na originální dekoraci do kuchyně. Pokud máte rádi čaj, určitě Vás potěší kvalitní německé čaje Tafelgut. Jsou čistě přírodní a vynikají svou exkluzivní chutí a vůní. Určitě si je zamilujete. Navíc jsou baleny v překrásných dózách, které z nich dělají úžasnou dekoraci kuchyňské linky nebo poličky.

Spoustu inspirace a výrobky nejoblíbenějších skandinávských značek najdete na stránkách internetového obchodu Bella Rose.

Vintage styl dodá Vašemu interiéru opravdové kouzlo domova, kam se každý den budete rádi vracet.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Kuchyně ve stylu Feng Shui

Kuchyně ve stylu Feng Shui

Kuchyně je pro většinu lidí srdcem domova. V posledních letech však doznaly trendy zařizování kuchyně mnoha změn. Kuchyně jsou dnes vzdušnější, užívají se výraznější barvy, velký důraz se klade na účelnost a praktičnost. Jak tedy kuchyň správně zařídit? Třeba si pořiďte nějaké dárky do kuchyně.

Inspirace, jak vymalovat kuchyň: Vhodné barvy do kuchyně

Inspirace, jak vymalovat kuchyň: Vhodné barvy do kuchyně

Kuchyně patří k nejvíce využívaným místnostem ve většině domácností. Není proto divu, že je potřeba se častěji věnovat jejímu vzhledu. Zejména mám na mysli pravidelné malování stěn.


Rustikální kuchyně letí nejen na venkově

Rustikální kuchyně letí nejen na venkově

Nábytek v rustikálním stylu je v současné době hodně moderní a v moderních domácnostech doslova letí. Samotné slovo rustikální znamená v podstatě venkovský anebo venkovsky laděný. Když bychom měli hledat ještě další synonymum k tomuto slovu, tak bychom dospěli třeba k výrazu selský.

Klimatizace: uplatnění nejen v kuchyni.

Klimatizace: uplatnění nejen v kuchyni.

Klimatizace se stávají v posledních letech nedílnou součástí mnoha kanceláří, lidé si je ale také čím dál více pořizují i do svých domovů a kuchyní. Důvod je prostý, tyto klimatizační jednotky totiž dokáží udržovat místnosti ve stálé teplotě. Ocení to zejména ti z nás, kteří jsou poměrně choulostiví…