Jak vybrat kvalitní gril a příslušenství

19. srpen 2015  komentáře (0) Reklama

Grilovací sezona je v plném proudu, a pokud vám již stávající model grilu nevyhovuje, měli byste určitě sáhnout po novém. To samé logicky platí i v případě, že momentálně žádný model nemáte. Volba dnes není vůbec jednoduchá, protože na trhu najdeme velké množství nejrůznějších typů, které samozřejmě hlásají vysokou kvalitu a spolehlivost. Ne vždy tomu tak je. Podívejme se tedy, jaké možnosti výběru máme a kde sehnat skutečně kvalitní grily.

Jak vybrat kvalitní gril a příslušenstvíJak vybrat kvalitní gril a příslušenství

Klasický, plynový nebo elektrický gril

První otázkou, která by vám měla vyvstat, je volba toho správného druhu grilu. Klasiku představuje především gril na dřevěné uhlí. Ten se vyznačuje nejnižší pořizovací cenou a v podstatě nejnákladnějším provozem. Grilování na něm také není příliš zdravé a pohodlné. Výbornou volbou jsou grily elektrické, které slibují zdravou přípravu pokrmů, spousty příslušenství a příjemné chvíle. Jedinou vadou na kráse je snad pouze závislost na zásuvce. Poslední variantu představují dnes asi nejoblíbenější plynové grily, které kombinují nezávislost a luxusní obsluhu. Zejména značkové grily Weber jsou optimální volbou.

Další aspekty výběru

Při volbě toho správného modelu byste měli dbát na několik důležitých aspektů. Jedná se zejména o bytelnost konstrukce a také o celkovou plochu určenou pro přípravu pokrmů. Důležité je vybírat i podle celkové ceny a celkového designu. Přece jenom se jedná o výbavu, která bude při různých akcích na očích.

Kde nakupovat

Jestliže budete chtít koupit některý z vysoce kvalitních grilů, využijte možnosti nákupu na www.grilcentrum.cz. Právě u tohoto autorizovaného Weber World Partnera můžete vybírat ty nejkvalitnější modely včetně veškerého příslušenství. Dostanete k nim záruku v době trvání až 25 let. Podívat se můžete na jednotlivé grily klidně i ve fyzické podobě v prodejně v Praze 4.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Znáte elektrický gril?

Znáte elektrický gril?

Jste-li milovníky grilovaných pokrmů, pak jistě uvažujete o tom, že byste si domů pořídili vlastní gril. Nebudete si pak muset dopřávat Vaše oblíbené pochoutky jen ve vybraných restauracích a obchodech. Existuje celá řada různých typů grilů, ale pokud checte grilovat doma v kuchyni, jediný gril, kte…

Záclony do kuchyně: Jaký typ záclon vybrat?

Záclony do kuchyně: Jaký typ záclon vybrat?

Okna v kuchyni poměrně často otevíráme, aby z místnosti unikl pach, jenž vzniká při vaření. Z toho by se dalo usoudit, že zde není příliš vhodné použít záclony. Pak ovšem do místnosti svítí sluníčko, mohou do bytu nahlížet kolemjdoucí.


Jaké vybrat dekorace na zeď do kuchyně?

Jaké vybrat dekorace na zeď do kuchyně?

V kuchyni hraje nejvýznamnější roli vybavení kolem kuchyňské linky. Je to podobné jako v případě vybavení ložnice, kde pro změnu hraje prim postel. Zapomenout byste ale neměli ani na dekorativní prvky, které prostoru kuchyně dodají náležitou atmosfér

Jak vybrat nábytek do kuchyně

Jak vybrat nábytek do kuchyně

Do každé kuchyně se hodí mnoho potřebných věcí. Neměli bychom se stranit ničemu, jelikož si nikdy nemůžeme být jisti, že se zrovna daná věc, kterou v tu chvíli nepotřebujeme, nebude někdy v budoucnu hodit.