Plastové bazény zapuštěné do země mají překvapivě dlouhou životnost

30. leden 2016  komentáře (0) Reklama

Pokud uvažujete o tom, že si na zahradě před svým domem necháte vybudovat venkovní bazén, máte na výběr hned z několika možností. Jednou z nich jsou plastové bazény zapuštěné do země. V jejich případě vás možná překvapí, že se nejedná o řešení na 3 – 4 roky, jejich životnost může i několikanásobně delší.

Plastové bazény zapuštěné do země mají překvapivě dlouhou životnostPlastové bazény zapuštěné do země mají překvapivě dlouhou životnost

Betonové bazény jsou příliš drahé

Dříve se zapuštěné zahradní bazény do země vyráběly hlavně z betonu. Betonová konstrukce má totiž nejdelší trvanlivost. Jenže její výstavba je poměrně náročnou záležitostí, a to i z časového hlediska. Je totiž nutné ji nechat dokonale ztuhnout, což může trvat klidně až několik týdnů. Betonové bazény jsou navíc hodně drahé.

Kvalitní plastový bazén více 10 a více let

Mnohem efektivnějším řešením jsou dnes plastové bazény. Asi jste si doposud mysleli, že existují pouze v nadzemních provedeních. Moderní plasty však umožňují zasadit je do země, aniž by došlo k rychlému opotřebení konstrukce. Umožňuje to využití moderní plastů, takzvaných polypropylenových desek, které jsou mimořádně odolné vůči tlaku i extrémním teplotám.

Zahradní bazény do země, jejichž konstrukci tvoří polypropylenové desky, vydrží bez problémů 10 a více let. A vzhledem k tomu, že je jejich pořizovací cena včetně výstavby výrazně nižší nežli v případě betonových bazénů, jejich pořízení se rozhodně vyplatí.

Prodejce plastových bazénů do země

Je ale nutné se obrátit na kvalitní firmu, která garantuje kvalitu plastového materiálu. Doporučit lze třeba společnost Plastovebazeny.eu. Firma prodává klasické obdélníkové bazény, ale i moderní kruhové a oválné varianty, a to ve všech běžných rozměrech. Poskytuje na ně standardní záruční lhůtu, po jejím uplynutí pak výborný pozáruční servis. Kompletní bazén vám samozřejmě na zahradě přímo postaví. V nabídce má i kompletní bazénové sety, u nichž nechybí ani zastřešení. To v případě venkovních bazénů umožňuje jejich využívání i mimo hlavní letní sezonu.

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Ideální podlaha do kuchyně

Ideální podlaha do kuchyně

Zaobíráte se otázkou, jako podlahu vybrat do kuchyně? Kuchyně je místnost, do které se například koberce vůbec nehodí. Velmi často se nám stává, že něco rozlijeme nebo rozsypeme a z koberce se následky těchto nehod odstraňují jen velmi těžce.

Ventilátory v kuchyni

Ventilátory v kuchyni

Společnost HACO nabízí hned několik různých druhů větracích mřížek. Sortiment těchto produktů je velmi široký a rozdělit se dá například podle materiálu, z něhož jsou tyto větrací mřížky vyrobeny.


Egyptská kuchyně

Egyptská kuchyně

Egyptská kuchyně se v mnoha směrech jen málo liší od pokrmů, na kterých si pochutnávali faraoni v nejslavnější době tohoto státu. Na druhé straně se do ní v dobrém slova smyslu infikovalo mnoho prvků z národních kuchyní blízkých států a národů, jmenovitě z Libanonu, Izraele, Turecka.

Dominikánská kuchyně

Dominikánská kuchyně

Dominikánská republika sice nepatří mezi země, jež by byly světově proslulé svým kulinářským uměním. Místní tradiční pokrmy jen zřídka kdy najdeme na jídelních lístcích např. v jiných evropských zemích. Přesto však je si na čem pochutnat např. v rámci Dominikánská republika last minute.