Lze si dopřát zdravější, chutnější a levnější vodu?

8. srpen 2014  komentáře (0) Reklama

Kvalita pitné vody je velmi důležitá, rozhodně důležitější, než kolik pozornosti se jí obecně věnuje. Přitom je to poměrně jednoduché – stačí si pořídit vodní filtr. Navíc si lze aktuálně zakoupit i filtrační konvici s unikátními technologiemi!

Lze si dopřát zdravější, chutnější a levnější vodu?Lze si dopřát zdravější, chutnější a levnější vodu?

Filtrace vody jako vhodné řešení do každé kuchyně

V oblasti příjmu tekutin je důležitý nejen pravidelný pitný režim a dostatečné množství vody, ale enormně záleží také na její kvalitě. Ačkoli výrobci balené vody budou vždy tvrdit, že právě jejich značka je tou nejlepší a zároveň lze často zaslechnout, že voda z vodovodu je kvalitnější než balená, obě tato tvrzení jsou relativní. Tedy v některých případech mohou být pravdivá, ale také nemusí. Absolutní jistotu budete mít koneckonců pouze v případě, nebudete-li muset věřit tvrzení druhé strany, nýbrž sami vyvinete aktivitu.

Ano, máme na mysli pořízení filtrace vody. Díky ní lze poměrně jednoduše vodu zbavit škodlivých látek jako vodního kamene nebo různých těžkých kovů. A čeho tím dosáhnete? V prvé řadě budete přijímat mnohem zdravější tekutiny, ale na své si přijdou i Vaše chuťové pohárky. Pokud navíc už máte přímo doma zdravou a chutnou vodu, s největší pravděpodobností nebudete kupovat balenou variantu. Ušetříte tak nejen spoustu peněz, ale díky nižší spotřebě plastů rovněž životní prostředí.

Filtrační konvice BWT – unikátní technologie

Zbavení se škodlivých látek ještě nemusí být vším. Existuje totiž voda zdravá a zdravější. Chcete-li skutečně výrazně zvýšit její kvalitu, doporučujeme Vám filtrační konvice s unikátní technologií BWT filtrů, jejichž hlavní devizu představuje patentovaná Mg2 + technologie.

V čem konkrétně spočívá výhoda těchto filtračních konvic? Tak především obohacují vodu o hořčík (magnesium), jenž lidské tělo nezbytně potřebuje a má také velký vliv na výslednou chuť nápoje. Právě filtrační konvice BWT, které k nám přicházejí z Rakouska, jsou tedy perfektním řešením do každé kuchyně, a to i díky jejich fantastickému designu. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami.

Díky procesu vícestupňové filtrace si budete moci připravit perfektní kávu i čaj, použít tuto vodu na vaření, ale také na výrobu dokonale zdravých a lahodných osvěžujících nápojů, neboť se konvice vejde do dveří běžných chladniček. Už jsme také zmínili, že voda z kohoutku je podstatně levnější než ta, kterou si (namáhavě) přinesete domů ze supermarketu. I když budete pravidelně používat filtrační patrony BWT (životnost cca 1 měsíc), nebude Vás voda stát ani 1 korunu za litr. Chcete-li si tedy denně připravovat zdravé, chutné a levné nápoje, neváhejte ani minutu, pomůžete si ve všech těchto ohledech.

Komerční sdělení

-van-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Myčka nádobí - ušetří vodu?

Myčka nádobí - ušetří vodu?

Jednou z nedílných součástí kuchyní se staly moderní myčky nádobí, které lze do kuchyně zakomponovat jak ve vestavěné podobě, tak i jako volně stojící. Důvodem, proč si mycí linku většina domácností pořizuje, je snaha o úsporu energií. Počítá se s tím, že myčka dokáže nejen uspořit energii, kterou…

Nejen sklokeramické varné desky

Nejen sklokeramické varné desky

Stalo se vaření vaším koníčkem a rádi byste dobře pohostili své přátele či rodinu? Rádi byste přitom vařili v moderní, kvalitně vybavené kuchyni? Potom stojí za to věnovat výběru každé části kuchyně, každému spotřebiči, kousku nádobí i varné desce.


Egyptská kuchyně

Egyptská kuchyně

Egyptská kuchyně se v mnoha směrech jen málo liší od pokrmů, na kterých si pochutnávali faraoni v nejslavnější době tohoto státu. Na druhé straně se do ní v dobrém slova smyslu infikovalo mnoho prvků z národních kuchyní blízkých států a národů, jmenovitě z Libanonu, Izraele, Turecka.

Nejlepší domácí pekárna

Nejlepší domácí pekárna

Máte rádi vůni čerstvého, právě upečeného chleba, libujete si v tom, když je krajíc ještě teplý – tak moc, že se na něm máslo ihned rozpouští? Jenže něco takového obyčejný, koupený chleba obvykle nenabízí.