Titanové nádobí Guss

3. listopad 2012  komentáře (0) Reklama

Trávíte v kuchyni mnoho času? Zpestřete si vaření novými pomocníky. Titanové nádobí vám pomůže připravit chutné a zdravé pokrmy a to velmi jednoduše. Díky skvělému povrchu je nádobí nepřilnavé a hlavně odolné proti mechanickému poškození. Vydrží mnohem více než obyčejné nádobí. Vyzkoušejte jej a uvidíte, že ho nebudete chtít dát z ruky.

Titanové nádobí GussTitanové nádobí Guss

Titanové nádobí je oblíbené zejména díky svým vlastnostem, které podporují vaše vaření. Je vyrobeno ze slitiny Siluminu a povrch je potažen keramickou vrstvou s příměsí titanu. Nádobí má silné stěny i dno, a proto nedochází k jeho deformaci po častém používání. Navíc je odolné proti mechanickému poškození, takže už nemusíte řešit, jak budete obracet maso. Stačí vzít vidličku a jednoduše s potravinou manipulovat.

Titanové hrnce se hodí i pro pečení, nemusíte se bát, že by došlo k jejich poničení. Uši jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vydrží teploty do 260 stupňů Celsia a poklice z tvrzeného skla odolají teplotě do 350 stupňům Celsia. To činí z titanového nádobí všestranného společníka. Můžete v něm smažit, vařit, dusit, péct i grilovat. Chybět by vám neměly a čtyřhranné pekáče, které jsou velké a snadno v nich uvaříte pro celou rodinu.

Zdravé vaření s titanovým nádobím

Díky nepřilnavému povrchu můžete v titanových pánvích smažit bez zbytečného tuku. Tím budou jistě potěšeni příznivci zdravé stravy. A kdy je nutné přidat kapku oleje? Pouze pokud smažíte surovinu obalenou ve strouhance, protože ta by jinak mohla zčernat.

Navíc vám titanové nádobí pomůže i ušetřit, jelikož díky jeho silným stěnám, můžete sporák vypnout dříve a nechat jídlo dojít.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Titanové nádobí

Titanové nádobí

Pokud rádi vaříte a čas strávený v kuchyni pro Vás není vůbec problém, avšak toužíte po dokonalém vaření bez zbytečného stresu a následné hory špinavého nádobí, po dobrém obědě, věřte, že právě titanové nádobí, je pro Vás to nejlepší řešení.

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Rádi vaříte, a vaše oblíbená pánev dosluhuje? Přemýšlíte, čím jí nahradit? Pak vyzkoušejte pánev titanovou. Titanové nádobí je hitem v současných moderních kuchyních . Jeho technologie umožňuje vařit zdravou a lehkou stravu. Ušetří vám čas i energii.


Výběr titanové pánve

Výběr titanové pánve

Jestliže si myslíte, že výběr titanové pánve je jednoduchou záležitostí, tak vězte, že tomu tak být rozhodně nemusí. Na trhu najdeme hned několik druhů pánví. Jako příklad bychom mohli uvést třeba pánev keramickou, teflonovou, mikro-keramickou, uhlíkovou anebo diamantovou-keramickou.

Titanové hrnce

Titanové hrnce

Cílem každé hospodyně nebo profesionálního kuchaře je příprava pokrmů, u kterých se zkrátí doba přípravy, nevyžaduje velké množství tuků a které neztratí svou barvu, chuť a udrží vitamíny v jídle. To vše a ještě víc Vám nabídne titanové nádobí.