Výběr titanové pánve

29. leden 2010  komentáře (0) Reklama

Jestliže si myslíte, že výběr titanové pánve do vaší kuchyně je jednoduchou záležitostí, tak vězte, že tomu tak být rozhodně nemusí. Na trhu najdeme hned několik druhů pánví. Jako příklad bychom mohli uvést třeba pánev keramickou, teflonovou, mikro-keramickou, uhlíkovou anebo diamantovou-keramickou.

Výběr titanové pánveVýběr titanové pánve

Pánve a jejich povrch

Samozřejmě si lze pořídit i pánve se špatnou povrchovou úpravou anebo nějaké starší kusy, u kterých se povrchová úprava neřešila. Titanová pánev není vyrobena pochopitelně celá z titanu. Není tomu tak logicky ani u jiných pánví. Vždy jde jen o úpravu povrchu pánve. Ostatně ten je při vaření nejdůležitější a určující.

Důležité prvky u titanové pánve

Co je tedy třeba si při výběru titanové pánve nejdůležitější? Na prvním místě je důležité si dobře uvědomit, za jakým účelem budete titanovou pánev používat. Tato informace se netýká jen pánve, ale vztahuje se na veškeré titanové nádobí.

První důležitou věcí je vědět, jestli využijete indukci. Podívejte se na druh svého sporáku, jestli indukční vaření podporuje a na základě toho vybírejte i titanovou pánev. U ostatních typů sporáků sice titanové pánve vykonají své služby velmi spolehlivě, ale k indukčnímu vaření nedojde a původní smysl takto upravované pánve vyjde naprázdno.

Obyčejně je pravidlem, že kuchyně je královstvím člověka, který miluje vaření. Přesně i takto bychom měli přemýšlet a nakupovat jen takové nádobí, které nám vyhovuje.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Titanové nádobí Guss

Titanové nádobí Guss

Trávíte v kuchyni mnoho času? Zpestřete si vaření novými pomocníky. Titanové nádobí vám pomůže připravit chutné a zdravé pokrmy a to velmi jednoduše. Díky skvělému povrchu je nádobí nepřilnavé a hlavně odolné proti mechanickému poškození. Vydrží mnohem více než obyčejné nádobí. Vyzkoušejte jej a uvi…

Titanové hrnce

Titanové hrnce

Cílem každé hospodyně nebo profesionálního kuchaře je příprava pokrmů, u kterých se zkrátí doba přípravy, nevyžaduje velké množství tuků a které neztratí svou barvu, chuť a udrží vitamíny v jídle. To vše a ještě víc Vám nabídne titanové nádobí.


Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Rádi vaříte, a vaše oblíbená pánev dosluhuje? Přemýšlíte, čím jí nahradit? Pak vyzkoušejte pánev titanovou. Titanové nádobí je hitem v současných moderních kuchyních . Jeho technologie umožňuje vařit zdravou a lehkou stravu. Ušetří vám čas i energii.

Titanové nádobí

Titanové nádobí

Pokud rádi vaříte a čas strávený v kuchyni pro Vás není vůbec problém, avšak toužíte po dokonalém vaření bez zbytečného stresu a následné hory špinavého nádobí, po dobrém obědě, věřte, že právě titanové nádobí, je pro Vás to nejlepší řešení.Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!