Titanové nádobí

16. srpen 2010  komentáře (0) Reklama

Pokud rádi vaříte a čas strávený v kuchyni pro Vás není vůbec problém, avšak toužíte po dokonalém vaření bez zbytečného stresu a následné hory špinavého nádobí, po dobrém obědě, věřte, že právě titanové nádobí, je pro Vás to nejlepší řešení.

Titanové nádobíTitanové nádobí

Nový hit v kuchni jménem titanové nádobí

Titanové nádobí je technologický hit moderního a úsporného vaření. Tato technologie je nejen ve světě, ale i u nás, stále více oblíbená a její popularita, čím dál více roste. Pokrmy můžete připravovat bez tuku, s velkou úsporou energie, protože titanové nádobí skvěle akumuluje teplo. Během několika minut je totiž nádobí schopno do sebe pojmout až 330 stupňů Celsia a jen tak nevychladne, tudíž v konečném důsledku můžete plotýnku stáhnout na minimum a nebo vypnout úplně, avšak pokrm který připravujete, se dovaří bez dodávky energie.

Titanové nádobí s dlouhou životností

Titanové nádobí je též vysoce odolné a má dlouhou životnost, takže starosti s tím, že nádobí například „poškrábete“ vidličkou či naběračkou, jsou pryč. Prostě a jednoduše, rozmýšlení, které náčiní budete v kuchyni používat, je pryč. Nádobí je totiž vyrobeno z 9 – 10 mm silného hliníku nebo slitiny kovů, potaženo vrstvou, následně se pak plazmovou metodou nanáší keramická vrstva s přísadou titanu, která zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému opotřebení či poškození. Držadla a uši u nádobí jsou vyrobená buď z kvalitního nerezového materiálu nebo žáruvzdorného plastu.

Vysoce odolná držadla

Díky tomu, i hrnec přímo z plotýnky můžete bez obav chytit za držadla či uši a rozhodně se nespálíte, pokud byste pekli pokrm v troubě, rozhodně se nemusíte obávat, jak demontovat držadla z pekáče či hrnku, nic se totiž s držadly, která budou v troubě odolávat vysoké teplotě, nestane, což je velká výhoda. Titanové nádobí má i další přednost, která Vám zkrátí dobu pobytu v kuchyni na minimum. Ti z nás, kteří nemají moc rádi mytí nádobí, po právě uvařeném obědě či večeři, mohou být v klidu, nádobí je totiž možno dávat i do myčky – volba šetrné mytí, avšak i jeho manuální mytí, není žádné trápení, díky povrchové úpravě, rozhodně u mytí hrnce strávíte ani tolik času, jako u mytí hrníčků či skleniček.

Titanové nádobí s nepřilnavým povrchem

Doba nekonečného drhnutí hrnce a připečených pokrmů na něm, je s titanovým nádobím tabu. Nepřilnavý povrch na titanovém nádobí dovolí jen minimální znečištění, většinou stačí jen nádobí odmastit a k tomu nám bude stačit, obyčejná kuchyňská, papírová utěrka. Titanové nádobí je rozhodně příznivcem zdravé přípravy pokrmů, což oceníte Vy i vegetariáni. Lze na něm vařit, dusit, smažit, zapékat či péct na sporáku i v troubě. Titanové nádobí Vám usnadní nejen vaření, ale i čas, který byste strávili v kuchyni s mytím hrnců, díky této technologii, můžete strávit příjemněji, třeba u kávy s Vašimi blízkými.

Titanové nádobí ve vaší kuchyni

Titanové nádobí se do domácnosti opravdu vyplatí a jeho kvalita se pozná nejen v úspoře času, energie ale i v jídle, které se dá chutně připravit i bez tuku a bez ztráty energetických hodnot či vitamínů. Vždyť současný trend ve vaření fandí kvalitě a úspoře času.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Čtěte také...

Titanové nádobí Guss

Titanové nádobí Guss

Trávíte v kuchyni mnoho času? Zpestřete si vaření novými pomocníky. Titanové nádobí vám pomůže připravit chutné a zdravé pokrmy a to velmi jednoduše. Díky skvělému povrchu je nádobí nepřilnavé a hlavně odolné proti mechanickému poškození. Vydrží mnohem více než obyčejné nádobí. Vyzkoušejte jej a uvi…

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Titanové nádobí: zdravé vaření a úspora energie

Rádi vaříte, a vaše oblíbená pánev dosluhuje? Přemýšlíte, čím jí nahradit? Pak vyzkoušejte pánev titanovou. Titanové nádobí je hitem v současných moderních kuchyních . Jeho technologie umožňuje vařit zdravou a lehkou stravu. Ušetří vám čas i energii.


Výběr titanové pánve

Výběr titanové pánve

Jestliže si myslíte, že výběr titanové pánve je jednoduchou záležitostí, tak vězte, že tomu tak být rozhodně nemusí. Na trhu najdeme hned několik druhů pánví. Jako příklad bychom mohli uvést třeba pánev keramickou, teflonovou, mikro-keramickou, uhlíkovou anebo diamantovou-keramickou.

Titanové hrnce

Titanové hrnce

Cílem každé hospodyně nebo profesionálního kuchaře je příprava pokrmů, u kterých se zkrátí doba přípravy, nevyžaduje velké množství tuků a které neztratí svou barvu, chuť a udrží vitamíny v jídle. To vše a ještě víc Vám nabídne titanové nádobí.